دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تاج: کره شمالی قوی‏تر از چین نیست!

مدیر کمیته تیم های ملی فوتبال کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد این تیم در دیدار برابر کره شمالی گفت: با شناختی که از فوتبال دو کشور داریم تصور می کنیم که کره شمالی از تیم ملی فوتبال چین قویتر نیست و می توانیم برابر این تیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

مهدی تاج پس از شکست یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار تدارکاتی روز دوشنبه برابر تیم ملی فوتبال چین ضمن بیان این مطلب به مهر افزود: اصولا برگزاری دیدارهای تدارکاتی قبل از دیدارهای رسمی برای دستیابی مربیان به شناخت بیشتر از مجموعه بازیکنان است که دیدار با چین نیز با همین هدف برگزار شد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان کشورمان در این دیدار گفت: هر چند که باید پذیرفت نقایصی در بازی تیم ملی برابر چین وجود داشت اما آنچه مهم است آشنایی و بدست آوردن شناخت کادر فنی از تمامی ملی پوشان است.

وی با بیان اینکه قطعا کره شمالی از چین قویتر نیست گفت: شرایط دیدار تیم ملی با چین با دیدار روز 16 خرداد برابر کره شمالی کاملا متفاوت است و قطعا بازیکنان ملی پوش در آن دیدار با قدرت و تمام توان به میدان خواهند رفت.

مدیر کمیته تیم های ملی ادامه داد: تمام تلاش ما و کار فنی این است که بتوانیم ملی پوشان را در زمان باقی مانده تا دیدار با کره شمالی به بهترین شرایط روحی و روانی برسانیم و با پیروزی در این دیدار کار صعود به جام جهانی را آسان کنیم.

تاج در پایان گفت: خوشبختانه شرایط بازیکنان پس از دیدار با چین مطلوب است و از امروز تمرینات را در پکن پیگیری خواهیم کرد. روز پنجشنبه هم راهی پیونگ یانگ خواهیم شد تا خود را برای دیدار با کره شمالی آماده کنیم.