دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد گواردیولا

مسئولان باشگاه بارسلونا به احتمال فراوان در چند روز آینده پیشنهاد قراردادی جدید را به سرمربی جوان تیم فوتبال این باشگاه ارائه خواهند کرد.

به گزارش مهر، به نوشته روزنامه‌های اسپانیایی پپ گواردیولا، سرمربی جوان بارسلونا به احتمال فراوان در چند روز آینده با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی مسئولان بارسا مواجه خواهد شد. بازیکن پیشین بارسلونا در اولین حضورش در این تیم به عنوان سرمربی نتیجه فوق العاده‌ای کسب کرد و موفق شد بارسا را در سه جام قهرمان کند. اکنون با وجود اینکه او چند روز پیش اعلام کرده بود در مورد تمدید قراردادش با بارسا باید فکر کند مسئولان باشگاه قصد دارند برای دو سال دیگر این مربی موفق را در نوکمپ ماندگار کنند.

قرارداد فعلی پپ تابستان سال بعد به پایان می رسد اما به نوشته روزنامه‌های اسپانیایی مسئولان بارسا به زودی پیشنهاد تمدید قرارداد را به پپ ارائه خواهند کرد. انتظار می رود این قرارداد جدید شامل پپ و دستیارش “تیتو ویلانوا” باشد و این دو را تا پایان فصل 11-2010 در نیوکمپ نگاه دارد.

مشکل دیگر که در مورد امضای قرارداد بلند مدت با پپ وجود دارد این است که خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در پایان فصل بعد دوره ریاستش به پایان می رسد و این بدین معنی است که انتخابات رئیس جدید را مشخص می کند.

شاید همانند رئیس جدید رئال که سرمربی جدیدی برای باشگاه انتخاب کرد، رئیس بارسا هم به پپ اعتقادی نداشته باشد البته با توجه به موفقیت باور نکردنی پپ در این فصل هر کس دیگری هم جای لاپورتا باشد با حضور پپ روی نیمکت بارسا موافقت می کند.