دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر جوادي‌آملي: نبايد به نظام و رهبري آسيبي برسد

آيت‌الله جوادي گفت: نبايد به نظام، رهبري و كساني كه سكاندار كشور هستند آسيبي برسد.

به گزارش مركز خبر حوزه، آيت‌الله عبدالله جوادي‌آملي در ديدار گروهي از محققان حوزه علميه قم با بيان اينكه شستن خون با خون هرگز امكانپذير نيست، اظهار داشت: نبايد دروغ را با دروغ و فحش را با فحش پاسخ داد.
آيت‌الله جوادي‌آملي در پاسخ به اظهارات محققان حوزه پيرامون بداخلاقي‌هاي انتخاباتي گفت: اين تلخي‌ها در اثر نبود اخلاق در جامعه است.
وي تصريح كرد: اخلاق در مقابل اينگونه حوادث، مانند سد است و در صورت آمدن سيل، بايد تلفات را نيز تحمل كرد.
استاد حوزه علميه قم با بيان اينكه متاسفانه در حوزه و دانشگاه نتوانسته‌ايم سدي بسازيم، اظهار داشت: الان اين مطالبي كه در خبرنامه‌ها و روزنامه‌ها مطرح و بعد نيز تكذيب مي‌شود به واسطه آن است كه عاطفه و اخلاق رعايت نمي‌شود.
وي تصريح كرد: الان كه سيل آمده بايد به فكر يك سنگر موقت بود، اما بايد به فكر آينده باشيم.
آيت‌الله جوادي‌آملي با بيان اينكه آب رفته باز نمي‌گردد، اظهار داشت: در اينگونه موارد بايد انسان به كسي توكل كند كه همه كارها به دست اوست.
استاد حوزه علميه قم با بيان اينكه موقع خطر نه حوزه مي‌تواند كاري انجام دهد و نه دانشگاه گفت: حوزه و دانشگاه بايد به سمت عقل حركت كنند و مشكلات را عقل مي‌تواند حل كند نه علم.
وي تصريح كرد: اگر كسي به خدا ايمان داشت و كار را براي رضاي خدا انجام داد، مشكلاتش حل خواهد شد.
آيت‌الله جوادي‌آملي با بيان اينكه ما جهاد اوسط را جهاد اكبر تلقي مي‌كنيم، اظهار داشت: اگر كسي انسان خوبي بود و عدالت و اخلاق را رعايت كرد در جهاد اوسط موفق بوده است.