دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر رييس جديد رئال در پي خريد کاکا و رونالدو

فلورنتينو پرز رييس باشگاه رئال بارديگر تصريح کرد که درتلاش براي جذب “کاکا” مهاجم برزيلي آث ميلان و کريستيانو رونالدو مهاجم پرتغالي منچستر يونايتد است .

به گزارش ايرنا، فلورنتينو پرز که پيش از انتخابش به عنوان رييس باشگاه رئال مادريد وعده داد بود درصورت تصدي اين سمت ، حداقل هفت ستاره و بازيکن بزرگ از جمله کاکا و رونالدو را به رئال مادريد خواهد آورد ، از هواداران اين تيم مادريدي خواست که دراين مورد صبر پيشه کنند.

پرز در گفت و گويي با شبکه تلويزيوني “آنتنا 3 ” درخصوص انتقال کاکا به رئال مادريد تصريح کرد : مشکل در معرفي اين بازيکن نيست بلکه در توانايي (مالي) باشگاه براي به خدمت گرفت وي است.

پرز پيش از تصدي رياست باشگاه رئال مادريد که از روز دوشنبه گذشته صورت گرفت، پيش بيني کرده بود که براي جذب بازيکنان بزرگ به اين تيم مبلغ 250ميليون يورو مورد نياز است ، اما اخيرا مقامات باشگاه آث ميلان براي انتقال کاکا به رئال تقاضاي 65ميليون کرده اند که رقم بسيار بالايي است.

اين درحالي است که پس از اعلام اين رقم رسانه ها گزارش دادند که مقامات باشگاه چلسي انگليس براي به خدمت گرفتن کاکا رقم 100ميليون يورو را پيشنهاد کرده است که البته اين مطلب بعدا از سوي مقامات باشگاه چلسي رد شد.

پرزدر گفت وگو با شبکه تلويزيوني آنتنا 3 با بيان اينکه عدم دخالت باشگاه چلسي براي خريد کاکا خبر خوبي است ، گفت : ما روابط خوبي با تيم ميلان داريم و من دوست “گالياني ” رييس باشگاه ميلان هستم و اين امرکسب توافق دراين زمينه را راحت مي کند به ويژه اينکه نيز تمايل خود را براي بازي در رئال نشان داده است. پرز همچنين ضمن ابراز بي اطلاعي نسبت به وجود توافق ميان رونالدو و رئال گفت: بولودا رييس موقت قبلي رئال مادريد و هيچکس ديگري در اين مورد چيزي به او نگفته است.

خاطر نشان مي شود، پس از برکناري رامون کالدرون رييس سابق باشگاه رئال مادريد (که چند ماه قبل صورت گرفت) بولودا بطور موقت تا زمان برگزاري انتخابات اين باشگاه ، براي تعيين رييس جديد آن به اين سمت برگزيده شد و وي روز دوشنبه گذشته پس از برگزيده شدن پرز، اين سمت را تحويل وي داد.

پرز در گفت وگو با تلويزيون مذکور با تاکيد بر اهميت حضور بازيکنان سرشناس در رئال مادريد تصريح کرد: حضور بازيکنان مهم در رئال بسيار مهم است و رونالدو يکي از اين بازيکنان است.

وي همچنين در پاسخ به اظهارات خوان لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا گفت : سياست کنوني رئال مادريد مبتني بر ورود و خروج بازيکنان به اين تيم است ، اما تاکنون هيچ بازيکني خريداري نشده است .
لاپورتا رييس باشگاه بارسلونا اخيرا ، پرز را متهم به برهم زدن بازار نقل و انتقال فوتبال با پرداخت 65 ميليون يورو براي خريداري کاکا کرده بود.

رييس باشگاه رئال مادريد دراين باره اظهار داشت: هنوز هيچ مبلغي براي انجام اين انتقال پرداخت نشده است.

رييس باشگاه رئال مادريد در پاسخ به اين سووال که آيا حاضر است دوباره ساموئل اتوو مهاجم کامروني بارسلونا را به خدمت بگيرد، تصريح کرد: کادر فني باشگاه رئال تاکنون چنين درخواستي را مطرح نکرده اند.

ساموئل اتوو مهاجم کامروني بارسلونا که در سال ورزشي 2008- 2009با به ثمر رساندن 30گل به گلزن اول بارسلونا تبديل شد، روز گذشته مورد بي مهري پپ گوارديولا سرمربي اين تيم قرار گرفت و به او اعلام شد که از ترکيب اين تيم خارج خواهد شد.