دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ماشيفتگان خدمتيم، نه تشنگان قدرت

اعلام موضع حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي:نداي عبرت آموز “ماشيفتگان خدمتيم، نه تشنگان قدرت” يكي از شعارهاي ارزشي فرهنگ انقلاب اسلامي است كه اسطوره تقوي و تعهد شهيد مظلوم دكتر بهشتي به عنوان چراغ هدايت خدمتگذاران متعهد به نظام اسلامي بنا نهادند.

مردم ايران اسلامي در شب چهاردهم خرداد، سالگرد ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره) شاهد يكي از نادرترين صحنه هاي سوال برانگيز تاريخ انقلاب بودند!

در حاليكه يكي از ويژگيهاي رئيس جمهور محترم كشورمان، پايبندي به اصول وارزشهاي اسلامي واحياي شعارهاي منطبق با گفتمان امام وانقلاب است، مردم ما شاهد ذبح شدن ارزشها ومتهم شدن يادگاران انقلاب اسلامي در دادگاه يكسويه بودند!

ميزگرد مناظره انتخاباتي به عنوان صحنه اي براي به تصوير كشاندن رقابت شفاف نامزدها به عنوان تابلو دمكراسي حكومت اسلامي و نمايش توانمندي دولتمردان ايراني در مقابل ديدگان افكار عمومي دنياست، اما مردم شاهد محو شدن اخلاق سياسي و برهم زدن قواعد رقابت بودند.

حزب توسعه وعدالت براساس تكليف انقلابي و رسالت حزبي در اين رابطه مواضع خود را اعلام مي كند:

1- تن دادن به قواعد بازي در رقابت هاي انتخاباتي را به عنوان يك اصل، براي همه گروهها و اشخاص، ضروري مي دانيم و مراتب نگراني خود از محو شدن اخلاق سياسي وارزشهاي اسلامي در فضاي سياسي كشور ابراز مي داريم.

2- اصل برگزاري مناظره را فارغ از نحوه اجراي آن، مقرون به فايده و آگاهي بخش ارزيابي مي كنيم و ضمن تقدير از رسانه ملي، ناتواني دست اندركاران در هدايت اصولي روند برنامه و ممانعت ار انحراف سمت و سوي گفتگو به مواضع اتهام و افترا، را يكي از دلايل وقوع اين اتفاق مي بينيم.

3- ايراد اتهامات اثبات نشده به افراد را دور از شان رئيس جمهور محترم و اقدامي نسنجيده ارزيابي مي كنيم، اما بر اين نكته تاكيد داريم كه واكنش ها در مقابل چنين اتفاقاتي نبايد منجر به ناديده گرفتن تلاش 4 ساله رئيس جمهور در موضع گيريها شود، به دليل اينكه تخريب رئيس جمهور در واقع تخريب تماميت نظام است و زمينه سوءاستفاده دشمنان از اين اتفاق داخلي را فراهم مي سازد.

4- طرح ديدگاههاي غير مسئولانه همراه با ادعاهاي شعاري و بي اساس تحريك آميز، رسانه هاي همسو با دولت را كه به تشديد ماجرا كمك مي كند را به مصلحت رئيس جمهور نمي دانيم و تاييد نمي كنيم.

5- شخصيتهاي انقلابي و ماندگاري كه هدف بي مهري و اتهام رئيس جمهور قرار گرفتند را از ذخاير ارزشمند انقلاب مي دانيم و آنها را به خويشتن داري در مقابل هر نوع واكنش متقابل كه منجر به تضعيف وحدت ملي شود دعوت مي كنيم تا انتخابات در فضايي آرام وباشكوه برگزار شود و قضاوت در همه موارد را به مردم و تاريخ بسپاريم.

در پايان با يادآوري اين نكته مهم كه هزينه هاي هر نوع عكس العمل كانديداها و حاميانشان به نظام اسلامي تحميل مي شود، مردم عزيز را به تعمق و دقت در انتخاب اصلح و حضور باشكوه در انتخابات دعوت مي كنيم.

حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي