دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تاوان اشتباهم را پس می دهم

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه تنها به حرمت دهکری با باشگاه فولاد قرارداد داخلی امضا کرده، تاکید کرد امروز باید تاوان آن اشتباه را پس بدهد.

علی حمودی در گفتگو با مهر، در مورد دلیل عقد قرارداد داخلی با باشگاه فولاد خوزستان گفت: روز نوزدهم اردیبهشت عمل جراحی داشتم و روز بیستم به احترام حرف آقای دهکری که از بزرگان فوتبال خوزستان است، با صورت باند پیچی شده، به باشگاه فولاد رفتم و با اعتماد به حرف مسئولان این تیم که قرارداد داخلی هیچ ارزشی ندارد، با این تیم قرارداد بستم.

وی در مورد اینکه شنیده می شود یکی از شرایط بوناچیچ برای عقد قرارداد با باشگاه فولاد جذب چند بازیکن برتر لیگ برتر است، اضافه کرد: در روزی که به باشگاه فولاد رفتم آنها به من گفتند به لوکا اعلام کرده اند قطعا حمودی را جذب می کنند ولی اگر من جواب منفی به آنها بدهم، چه پاسخی باید به لوکا بدهند، به همین دلیل من با آنها قرارداد داخلی بستم تا مشکل‌شان حل شود.

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال مس کرمان اضافه کرد: در مورد بحث قرارداد داخلی‌اش با باشگاه فولادخوزستان که باعث شده مشکلات متعددی برایش ایجاد شود، اظهار داشت: در عقد قرارداد داخلی با باشگاه فولاد بسیار عجله کردم، این اشتباهی بود که امروز باید تاوان آن را پس بدهم.

حمودی تاکید کرد: البته 10 روز پس از آن اتفاق، ناگهان سازمان لیگ اعلام کرد قراردادهای داخلی قانونی است که همین موضوع باعث شد مشکلات زیادی برایم ایجاد شود.

وی در مورد این مشکلات خاطر نشان کرد: من سال‌ها در تیم استقلال اهواز بودم و قطعا برای بازی در اهواز به مشکل خواهم خورد، مشکلاتی که از چند روز پیش برایم شروع شده است زیرا هواداران اهوازی به این راحتی قبول نمی کنند بازیکن آنها از تیم فولاد به استقلال اهواز یا بالعکس برود.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه به مسئولان باشگاه مس قول داده در این فصل برای آنها در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان به میدان برود، در پایان گفت: هفته آینده به تهران می آیم تا از طریق فدراسیون فوتبال این موضوع را پیگیری کنم زیرا من قبل از قانون جدید قرارداد داخلی امضا کردم و این قرارداد را در حالی قبول کردم که مسئولان این تیم به من تاکید کردند این قرارداد قانونی نیست و مشکلی برایم ایجاد نمی شود.