دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تكذيب انتقال استيل‌آذين به يزد

مسئولان وزارت صنايع و معادن انتقال تيم فوتبال استيل‌آذين به يزد را تكذيب كردند.

به گزارش فارس، استيل‌آذين اولين تيم صعودكننده به ليگ برتر است. در چند مدت گذشته شايعاتي مبني بر حضور اين تيم در يكي از استان‌هاي كشور به گوش مي‌رسيد. در همين رابطه گفته مي‌شد استان يزد و وزارت صنايع و معادن پيگير اين موضوع است تا با توجه به همكاري‌هايي كه با حسين هدايتي دارند به خواسته خود برسند اما مسئولان وزارت صنايع و معادن اين موضوع را تكذيب كردند.

مهندس كاظمي مديرعامل شركت توسعه و معادن در اين باره گفت: نمي‌دانم اين حرف‌ها را چه كسي در رسانه‌ها منتشر مي‌كند. ما به هيچ عنوان قصد نداريم امتياز استيل‌آذين را بگيريم و صحبتي با هدايتي نداشتيم.

منوچهر صالحي عضو هيات ‌مديره كابل‌سازي مخابراتي شهيد قندي يزد كه گفته مي‌شود با مسئولان استيل‌آذين نشست مفصلي داشته نيز در اين باره به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: من با هيچ رسانه‌اي در اين باره صحبت نكردم و برخي به دروغ اين مطلب را از طرف من چاپ كرده‌اند و برخي نيز به تاييد رساندند. من صددرصد اين موضوع را تكذيب مي‌كنم و به هيچ عنوان قصد اين كار را نداريم.

وي افزود: تعجب مي‌كنم كه در يك رسانه چطور چنين مطلبي نوشته مي‌شود. ما قصد اين را نداريم و اگر قرار باشد اتفاقي بيفتد مسئولين بايد تصميم بگيرند كه تا امروز هيچ اتفاقي نيفتاده است.