دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قلعه‌نویی حمایتش از احمدی‌نژاد را تکذیب کرد

در حالی که کمیته ورزش ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد با وجود در اختیار داشتن امکانات دولتی در همراهی ورزشکاران نامدار با کاندیداتوری او ناتوان نشان داده‌اند، دروغ‌پردازی‌ رسانه‌هایحامی دولت همچنان ادامه دارد.

به گزارش قلم نیوز، این روزها سایت‌ها و روزنامه‌های حامی دولت برای همراه کردن چهره‌های نامی و ورزشکاران از هیچ حربه‌ای فروگذار نیستند و در این راه با انتشار اخباری جعلی و دروغین سعی بر پنهان کردن ضعف آشکار کمیته ورزش ستاد انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد را دارند.

بر همین اساس، در چند روز گذشته رسانه‌های حامی دولت با انتشار خبری اعلام کردند که امیر قلعه‌نویی از نامزدی احمدی‌نژاد حمایت کرده اما تکذیب این دروغ پردازی توسط قلعه‌نویی دست آنها را بار دیگر رو کرد.

قلعه‌نویی به ایلنا گفت: من از هیچ کدام از کاندیداها حمایت نکرده ام و نمی دانم چرا از طرف من نوشته شده که از آقای احمدی نژاد حمایت می کنم. رای من مخفی است و بر خود واجب می دانم که به عنوان یک ایرانی در انتخابات شرکت کنم و از همه هواداران فوتبال می خواهم که برای تعیین سرنوشت خود در روز جمعه 22 خرداد ماه در انتخابات شرکت کنند چرا که کشورمان را باید خودمان بسازیم.