دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر كرباسچي هم به ضرغامي نامه نوشت

غلامحسين كرباسچي كه اخيراَ از سوي رئيس‌جمهور به عنوان يكي از مفسدين اقتصادي به شكل غيرمستقيم معرفي شده است، ادعاهاي احمدي‌نژاد را دروغ خواند.

كرباسچي در گفت‌وگوبا ايلنا از ارائه نامه‌اي به عزت‌الله ضرغامي رئيس صدا و سيما خبر داد و افزود: از ايشان خواستم تا فرصتي براي پاسخگويي بنده به مردم در صدا وسيما ايجاد كنند تا پاسخ اتهامات بي‌اساس و بدون مدرك رئيس‌جمهور را بدهم.
وي در پاسخ به اينكه آيا درخواست مناظره رو در رو با احمدي‌نژاد كرده‌ايد؟ اظهار داشت: حضور يا عدم حضور ايشان در اين برنامه تلويزيوني فرقي نمي‌كند. مهم آن است كه به مردم ثابت كنيم ايشان بدون سند ومدرك براي پوشاندن تخلفات خود، ديگران رامتهم مي‌كنند.
شهردار اسبق تهران همچنين در واكنش به اتهام‌افكني احمدي‌نژاد به فرزندان هاشمي و ناطق نوري، تصريح كرد: بهتر بود ايشان با ارائه آمار و ارقام مطرح مي‌گردند كه فرزندان اين آقايان چه كار خلافي انجام دادند نه اينكه كلي‌گويي كنند. مگر فرزندان آقايان هاشمي و ناطق نوري از ديوار كسي بالا رفته‌اند كه اينگونه متهم شوند. اگر قرارباشد ايشان بي‌هيچ مستندي به خانواده ديگران اتهام بزنند، ما هم مي‌توانيم بگوييم كه مثلاَ فرزند شما در حال حاضر چه كار مي‌كنند؟
رئيس ستاد انتخابات كروبي در پاسخ به اينكه به نظر شما احمدي‌نژاد در مناظره آتي خود با كروبي چه مسائلي را مطرح خواهد كرد؟ خاطر نشان كرد: روش ايشان در مناظره، اتهام‌افكني به طرف مقابل است. از اين رو نمي‌توان پيش‌بيني كرد كه ايشان در نظر دارند در اين مناظره چه اتهام‌هاي ديگري را مطرح كنند تا ما نيز پاسخ‌هايمان به آنها را آماده كنيم. اگر ايشان همچون ديگر نامزدها مطالبي را مطرح مي‌كردند كه نياز به توضيح بيشتر داشت، موضوعات ومحورهاي مناظره قابل پيش‌بيني بود. اما درحال حاضر ما نمي‌دانيم كه ايشان چه مطالب خلاف واقعي را مي‌خواهند بگويند.
شهردار اسبق تهران همچنين در واكنش به اتهامات اخير رئيس‌جمهور به وي مبني بر اختلاس 250 ميليون توماني در دوره شهرداري كرباسچي، اظهار داشت: اين پول به هيچ وجه مفقود نشده بلكه ازحسابي به حساب ديگر واريز و سپس بازگردانده شده است.

وي بااشاره به اينكه در سال 77 در دادگاهي به رياست غلامحسين محسني‌اژه‌اي كه اكنون وزير اطلاعات دولت نهم به اين اتهام پاسخ داده و نهايتاَ تبرئه شده است ادامه داد: آقاي احمدي‌نژاد قاضي نيستند كه بخواهند بنده را دوباره متهم كنند. محاكمه بنده مستقيماَ از تلويزيون پخش شد و مردم متوجه بي‌گناهي من شدند.