دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر وقتي يك بازيكن با 2 باشگاه قرارداد مي‌بندد

يك بازيكن ليگ برتري با وجود قانوني بودن قراردادهاي داخلي با 2 باشگاه قرارداد بسته است.

به گزارش فارس، باشگاه‌هاي فولاد خوزستان و مس كرمان مدعي هستند با علي حمودي قرارداد داخلي امضا كرده اند.

بعد از اينكه باشگاه فولاد خوزستان اعلام كرد با علي حمودي قراداد داخلي امضا كرده است، اين بازيكن به بهانه اينكه با تبصره هاي اين قرارداد مشكل دارد از ثبت قرارداد رسمي با اين باشگاه طفره رفت.

بعد از مدتي در تماسي كه برهاني نژاد مديرعامل باشگاه مس كرمان با مسئولان فولاد داشت، اعلام كرد حمودي به همراه مدير برنامه هاي خود قرارداد داخلي با اين تيم امضا كرده است.

از سوي ديگر حمودي به باشگاه فولاد اعلام كرده اگر تبصره هايي كه در قراردادش ذكر شده را بردارند براي عقد قرارداد رسمي با اين باشگاه مشكلي ندارد.

اين مباحث در حالي مطرح شده كه مدير برنامه هاي اين بازيكن توضيحات ديگري دارد و به خبرگزاري فارس مي گويد: حمودي با مس كرمان هيچ گونه قراردادي نبسته است. او بدون من نمي تواند قراردادي را امضا كند و به همين دليل فقط با فولاد خورستان قرارداد بسته است.

وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا قرارداد اين بازيكن با فولاد به ثبت نمي رسد عنوان كرد: در قرارداد داخلي او تبصره هاي مالي است كه حمودي آنها را قبول ندارد. فردا جلسه اي در باشگاه داريم اگر اين مورد حل شود قراردادش با اين باشگاه ثبت مي شود و گرنه به مس مي رود.

اين مدير برنامه در اين باره كه قرارداد داخلي اعتبار دارد و در صورت فسخ قرارداد بايد 50 درصد قرارداد به باشگاه پرداخت شود گفت: ما اين آمادگي را داريم كه اين پول را بدهيم. البته اميدوار هستيم كه با فولاد به توافق برسيم. اما اگر نشد بحث مس او هنوز بسته نشده است.