دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر کارواليو، دکو و اتوئو به جاي ابراهيموويچ!

خوزه مورينيو سرمربي پرتغالي باشگاه اينترميلان، از مسوولان اين باشگاه خواست در صورت فروش زلاتان ابراهيموويچ سوئدي، سه بازيکن شامل يک مدافع، يک هافبک و يک مهاجم براي او خريداري کنند که عبارتند از: ريکاردو کارواليو، دکو و اتوئو.

به گزارش ايرنا، شايعه انتقال مهاجم سوئدي باشگاه اينترميلان به بارسلونا که از ماه گذشته آغاز شده بود، در روزهاي اخير با توجه به مصاحبه هاي وي و وکيل برنامه هايش، قوت بيشتري گرفته است.

مطبوعات ايتاليا براساس اظهارات او و وکيلش به اين باور رسيده اند که ابراهيموويچ را ديگر نبايد در ليگ ايتاليا و سن سيرو ديد چون در آستانه انتقال به نيوکمپ قرار دارد.

به نوشته روزنامه ال موندو ديپورتيوو، ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينتر، هم اکنون براي مذاکره در مورد فروش اين ستاره سوئدي، در بارسلونا بسر مي برد.

بنابر گزارش هاي اخير، اين مذاکرات قطعا به جايي رسيده که مورينيو از مخالفت هاي خود دست شسته و با فروش ابراهيموويچ کنار آمده اما همانطور که قبلا هم گفته بود، سه بازيکن شامل يک مدافع، يک هافبک و يک مهاجم به جاي او مي خواهد که عبارتند از ريکاردو کارواليو و دکو از چلسي و ساموئل اتوئو از بارسلونا.

ابراهيموويچ نقش مهمي در قهرماني تيم اينتر در فصل جاري داشت و با 25 گل زده، در صدر جدول بهترين گلزنان فصل قرار گرفت.

مذاکرات اينتر – بارسلونا در 24 ساعت آينده هم ادامه يافته و به نظر مي رسد با توافق ميان دو طرف خاتمه يابد.