دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تصاوير: سونامي حيرت‏آور احمدي‏نژاد در اصفهان!

به گزارش «آينده»، خبرگزاري بي‌طرف فارس ساعت 17و30 دقيقه در خبري با عنوان «سونامي احمدي‌نژاد به اصفهان رسيد» نوشت: علي‌رغم آن كه از ميدان احمدآباد تا ميدان امام اصفهان به عنوان محل استقبال مردمي از محمود احمدي‌نژاد در نظر گرفته شده بود، اما مردم اين شهر با وسايل نقليه مختلف اعم از موتورسيكلت، خودرو شخصي و ميني‌بوس خود را به درب فرودگاه اصفهان رسانده بودند تا از رئيس‌جمهور استقبال كنند.

ايرنا هم نوشت: «به دليل جمعيت استقبال‌کننده، ‌حدود چهار ساعت در ميان جمعيتي که براي ديدار با وي در مسير فرودگاه تا مرکز شهر اصفهان ايستاده بودند،‌ قرار داشت.
براساس اين گزارش، ‌تيم محافظ وي بارها براي تسريع در رسيدن به محل ميدان امام و سرعت بخشيدن به حرکت کاروان همراه او، بارها مسير را عوض کردند.

حاميان احمدي‌نژاد و مردم اصفهان که براي ديدار با احمدي‌نژاد در مسير حرکت وي قرار گرفته بودند، ‌بارها خودرو حامل وي را به طور کامل متوقف کردند و يا باعث کندي حرکت آن شدند.

قرار بود سخنراني احمدي‌نژاد ساعت 18 برگزار شود که به دليل ازدحام جمعيت استقبال‌کننده تا لحظه مخابره اين خبر انجام نشده است. جمعيت حاضر در ميدان امام و خيابان‌هاي اطراف افزون بر يکصدهزار نفر تخمين زده مي‌شود. ‌محافظان احمدي‌نژاد اعلام کردند‌ که اگر جمعيت کاهش پيدا نکند و خودرو حامل رييس‌جمهوري قادر به حرکت نباشد، امکان رسيدن به محل سخنراني در ميدان امام در زمان مقرر وجود نخواهد داشت و به ناچار مي‌بايست از ميانه راه به تهران بازگرديم.

بر اساس اين گزارش، ‌جمعيت ده‌هاهزار نفري استقبال‌کننده از احمدي‌نژاد در محدوده فرودگاه به قدري افزايش يافته که خودرو حامل وي با حرکتي بسيار کند روبه‌رو است و پس از يک و نيم ساعت از ورود احمدي‌نژاد به فرودگاه، تاکنون به حاشيه شهر اصفهان نرسيده است.»تصوير شماره يك: ساعت 33و19

با اين حال تصاوير منتشره به فاصله چند دقيقه ميزان جمعيت استقبال‌کننده و «فشار جمعيت»! را هنگام حرکت خودرو احمدي‌نژاد در ميانه خيابان احمدآباد (اندکي مانده به ميدان امام) نشان مي‌دهد.
تصوير شماره دو

اين در حالي است که جمع شدن 100هزار نفر در شهر 4ميليوني اصفهان در کنار تلاش براي آوردن مردم از شهرهاي مختلف و حومه اصفهان چندان توفيق بالايي نيست و در مسير فرودگاه تا محل سخنراني به رغم جمعيت کم، حرکت آرام خودرو باعث شد يک مسير کوتاه در زمان طولاني طي شود.
تصوير شماره سه: ساعت 37و19

جالب آن که خود خبرگزاري ايرنا اعلام کرد: «حاميان موسوي و احمدي‌نژاد که در ميدان امام اصفهان تجمع کرده‌اند،‌ شعارهايي را در حمايت از نامزد مورد حمايت خود سر مي‌دهند.» و با اين حساب اعتراف کرد حتي در ميدان امام هم بخشي از جمعيت حاضر حاميان موسوي بوده‌اند.

تصوير شماره چهار

تصوير شماره پنج: ساعت 41و 19

با وجود آن که حضور جمعيتي قريب به 100 هزار نفر در ميدان امام اصفهان بعيد نيست، همان‌گونه که تصاوير نشان مي‌دهد، خودرو احمدي‌نژاد مي‌توانسته با سرعتي کاملا عادي مسير فرودگاه تا ميدان را طي کند. با اين حال وي ترجيح داد به اعتقاد خود مانور قدرتي بدهد و در عوض تنها 10 دقيقه براي مردم حاضر در ميدان امام سخنراني کرد.

شهروندان اصفهاني علت اين نحوه برنامه‌ريزي ستاد احمدي‌نژاد در اصفهان را جو سنگين ناشي از استقبال چند روز پيش مردم اصفهان از حضور موسوي در اين شهر ارزيابي مي‌کنند.