دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ثمره: احتمال درگيري در خيابان‌ها بعيد نيست

خونسردي خود را در همه موارد حفظ كنند و مراقبت لازم را داشته باشند و در مواردي كه احتمالاً پيش آيد با مراجع مربوط ارتباط برقرار و از درگيري و برخورد به شدت پرهيز كنند.

به گزارش ايلنا، سيدمجتبي ثمره هاشمي در پاسخ به اين‌كه برخي اخبار واصله حاكي است بعضي از وابستگان يكي از ستادها قصد دارند ايجاد اغتشاش كنند، نظر شما چيست و چه اقداماتي بايد انجام شود، افزود: از قبل هم اين موضوع پيش‌بيني مي‌شد كه سياست‌هايي براي ايجاد اغتشاش در بعضي از ستادها وجود داشته باشد. با توجه اينكه در هفته گذشته چندين بار افرادي به عنوان عاملان يكي از ستادها به ستادهاي ما حمله كرده‌اند و زد و خوردهاي اتفاق افتاده است بعيد نيست كه قصد ايجاد اغتشاش همچنان در دستور كار باقي باشد و در روزهاي آينده فشارهاي بيشتري از طريق ايجاد درگيري و جدال در خيابان‌ها و ساير موارد به وجود آيد.
وي افزود: توصيه ستاد هماهنگي حمايت‌هاي مردمي دكتر احمدي‌نژاد اين است كه كليه كساني كه از طرفداران آقاي احمدي نژاد هستند، خونسردي خود را در همه موارد حفظ كنند و مراقبت لازم را داشته باشند و در مواردي كه احتمالاً پيش آيد با مراجع مربوط ارتباط برقرار و از درگيري و برخورد به شدت پرهيز كنند.
ثمره هاشمي ادامه داد: همچنين از هواداران دكتر احمدي‌نژاد انتظار داريم در زمان تبليغات اختلالي در حركت خودروها پيش نيايد و مزاحمتي براي ديگران ايجاد نشود، چون آقاي دكتر به هيچ وجه راضي به اين گونه حمايت از ايشان نيست كه به كسي آسيبي برسد و يا حقي از كسي ضايع شود.
بنابر اين گزارش وي در پاسخ به اينكه ديده مي‌شود با وجود توصيه‌هاي ستاد حمايت‌هاي مردمي بعضي افراد با بي‌توجهي به قوانين، بنرهايي را در سطح خيابان‌ها به نام‌هاي مختلف نصب كرده‌اند، در اين صورت عملكرد ستاد حمايت مردمي چه خواهد بود ، گفت: همانطور كه در اطلاعيه‌ها و مصاحبه‌هاي قبلي ذكر شده است رعايت قانون از ضرورياتي است كه كليه ستادهاي حاميان آقاي احمدي‌نژاد بايد به آن پايبند باشند . ضمن تشكر از همه كساني كه مشتاقانه در حمايت از دكتر تبليغاتي را انجام مي‌دهند اكيداً توصيه مي‌شود كه قانون را زير پا نگذارند.
ثمره هاشمي افزود: نصب بنرها صرفاً جلوي ستادهاي تبليغاتي مجاز است و در بقيه اماكن مجاز نيست و در صورتي كه بنرهايي به صورت غير قانوني در اماكن غيرمجاز نصب شده است به سرعت جمع‌آوري شود. همچنين از نصب پوستر بر روي تابلوهاي راهنمايي و رانندگي ، ساختمان‌هاي اداري و در تمامي اماكني كه پيش‌بيني نصب پوستر نشده است به شدت خودداري كنند و صرفاً در محلهاي كه شهرداري‌ها معين كرده‌اند اقدام به نصب پوستر كنند.

رييس ستاد هماهنگي حمايت‌هاي مردمي احمدي‌نژاد همچنين با محكوم كردن انتشار برخي عكس‌ها گفت: انتشار عكس‌ها اقدامي غيراخلاقي و خلاف موازين شرعي و حقوقي و عرفي است و مسلماً افرادي كه به چنين اقدامي دست مي‌زنند صرفاً قصد تخريب آقاي احمدي‌نژاد را دارند كه به هيچ وجه مورد تاييد اين ستاد نيست ، لذا از كليه حاميان آقاي احمدي‌نژاد انتظار مي‌رود كه با هوشياري تمام عمل كنند.