دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر طلایی نیک و بروجردی در همدان

جلسه سخنرانی لیلی بروجردی و رضا طلایی نیک در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.
به گزارش امور استانهای ستاد دکتر رضایی در این جلسه که با استقبال دانشجویان مواجه شده بود، خانم بروجردی با اشاره به شکل گیری انقلاب، انتخابات را بهترین ثمره انقلاب اسلامی دانست.
مشاور ارشد محسن رضایی در امور بانوان همچنین با تاکید بر مسائل بانوان، گفت: امیدوارم مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد با آمدن رئیس جمهور جدید حل و فصل شود.
خانم بروجردی در ادامه خاطر نشان ساخت: دکتر رضایی بیشترین زمان گفتگوی دو نفره با امام خمینی را داشته اند.
طلایی نیک، معاونت امور استان های ستاد محسن رضایی در این اجتماع دانشجویی ضمن تشریح دلایل حضور کاندیدای مورد حمایت خود در انتخابات گفت: اگر چه از نظرسیاسی و دفاعی تبدیل به یک قدرت برتر شده ایم ولی از نظر مدیریتی در قوه مجریه در سطح پایین و نامطلوبی قرار داریم.
نماینده ادوار گذشته مجلس همچنین تصریح کرد: دکتر رضایی معتقد به جابه جایی مدیریت هستند، اما این مهم فقط با تغییر مدیر حاصل نمی شود، بلکه باید الگو و مدل مدیریتی تغییر یابد. در دولت انتخاباتی دکتر رضایی جوان ها در بدنه اصلی و پیشکسوت ها به عنوان مشاور به کار گرفته خواهند شد.
در ادامه حدود سیصد دانشجوی شرکت کننده سؤالات خود را مطرح کردند که از جمله مهم ترین این سؤالات آشنایی با برنامه محسن رضایی برای مقابله با گرانی و تورم بود. طلایی نیک در پاسخ به این پرسش گفت: نظر دکتر رضایی به این است که نظام اقتصادی باید متحول شود و از همین رو هفت برنامه مهم در حوزه های مختلف و بویژه اقتصاد تدوین شده است.
لیلی بروجردی هم در پاسخ به سؤال یکی ا زدانشجویان و دلایل انصراف محسن رضایی در دوره گذشته انتخابات گفت: آقای رضایی برای جلوگیری از تکثر و انتخاب بهتر گذشت و ایثار کرد و از صحنه انتخابات کنار کشید. اما از قرار معلوم هرکس ایثار کند باید بیشتر هم جوابگو باشد، درصورتی که اصل بر ایثار است.