دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مظلومي‌: رفتـه‌هـا را بـازمي‌گـردانيم

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان گفت: شرايط مالي باشگاه مناسب است و به دنبال جذب بازيكنان جديد هستيم.

پرويز مظلومي‌ در گفت و گو با ايسنا، اظهار كرد:‌ خوشبختانه كارخانه پول مناسبي را به حساب باشگاه واريز كرده است و قصد داريم يك تيم خوب را براي حضور در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شكل دهيم.

وي افزود:‌ حداقل با 10 بازيكن تراز اول قرارداد داخلي بسته ايم و تمامي ‌آن‌ها به ما قول داده‌اند، اما بايد ديد كه در نهايت چند نفر از آن‌ها جذب مي‌شوند.

مظلومي‌ ادامه داد:‌ دوشنبه به كرمان مي‌روم تا كارمان را آغاز كنيم و به دنبال آن هستيم تا شرايط مثبتي را براي موفقيت تيم فراهم كنيم.

سرمربي مس كرمان خاطرنشان كرد:‌ بسياري از تيم‌ها بر روي بازيكنان مس تمركز كرده اند تا آنها را جذب كنند، تاكنون تنها صادقي و ابراهيمي ‌از تيم جدا شده اند كه البته در تلاش هستيم تا اين بازيكنان را نيز به مس بازگردانيم.

وي ادامه داد: به هر حال مس آسيايي شده و توقعات از تيم بالا رفته، طبيعي است كه نگران خوب بسته نشدن تيم باشيم چرا كه بايد در نهايت پاسخگوي نتايج باشيم.

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان، افزود:‌ با توجه به تجربه نمايندگان ايران در اين فصل مي‌خواهيم تيم خوبي ببنديم تا در آسيا زنگ تفريح نباشيم.

مظلومي‌ همچنين هر گونه مذاكره با ابومسلم را رد كرد و گفت: مسوولان باشگاه ابومسلم و مردم خراسان به من لطف دارند و تا همين امروز هم براي حضورم اعلام آمادگي كرده اند.

وي درباره‌ي وضعيت علي حمودي نيز گفت: اين بازيكن با تيم مس قرارداد دارد و خودش مايل به ماندن است.اما مشكلاتي با مدير برنامه‌هايش دارد.

مظلومي درباره‌ي فرزاد آشوبي و مهدي رحمتي نيز افزود: آشوبي و رحمتي از چين پيغام داده بودند كه اولويت اولشان مس كرمان است.

وي ‌در پايان از جذب يك مدافع برزيلي خبر داد و گفت:‌ اين مدافع يكشنبه به ايران مي‌آيد و پس از آن بيوگرافي او را اعلام مي‌كنيم.