دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پاسخ دانشگاه پیام نور

رئيس دانشگاه پيام نور موضوع دخالت از سوي رئيس جمهور براي پذيرش پروين احمدي‌نژاد در مقطع دكتراي دانشگاه پيام نور را به شدت تكذيب كرد.

محمد حسيني در گفت‌وگو با فارس با تأكيد براينكه پروين احمدي‌نژاد در سال 86 در آزمون فراگير مقطع دكتراي دانشگاه پيام نور شركت كرده است، افزود: پروين احمدي‌نژاد پس از طي مراحل كتبي و مصاحبه آزمون فراگير مقطع دكتراي دانشگاه پيام نور جزو بالاترين امتيازات براي پذيرش در اين مقطع بود در نتيجه در مقطع دكتراي دانشگاه پيام نور پذيرش شده و در حال تحصيل است.

وي با بيان اينكه براي پذيرش پروين احمدي‌نژاد هيچ دخالتي از سوي رئيس جمهور صورت نپذيرفته است گفت: در تعدادي از سايت‌ها ذكر شده است كه استادي به دليل ندادن نمره به خانم احمدي‌نژاد از دانشگاه پيام نور اخراج شده است كه اين مورد به شدت تكذيب مي‌شود و اگر كسي ادعايي در اين زمينه دارد مي‌تواند مطرح كند.

اين دانشگاه افزود: ايشان به همراه جمعي ديگر در آزمون شركت كرده و طبق مقررات پذيرش صورت گرفته و دانشگاه تاكنون هيچ گونه امتيازي براي ايشان در نظر نگرفته است.

بنا بر اين گزارش، در ضمن هيچ استادي از دانشگاه پيام نور اخراج نگرديده است.

این تکذیب پس از آن صورت گرفت که جمعی از اساتید پیام نور در نامه به احمدی‌نژاد نوشتند:

سخنان شب گذشته شما درباره تحصیلات خانم رهنورد و درخواست شما برای اعلام اطلاعاتی درباره تسهیلات ویژه برای خانواده‌تان را شنیدیم و از آن‌جا که شما را به عنوان یک اصول‌گرا می‌شناسیم، می‌خواهیم به جای افشاگری دیگران،‌خود با پاسخ به این سوالات درباره تحصیل خواهر خود در دوره دکتری توضیح دهید.

1- آیا خواهر جنابعالی در کنکور دوره دکتری دانشگاه پیام‌نور شرکت کرده‌اند؟

2- آیا اعمال فشار و توصیه به هیأت مصاحبه‌کننده حقیقت دارد؟

3- ماجرای گرفتن نمره 8 توسط خواهر جنابعالی در یک درس دوره دکتری که می‌توانست به ابطال پذیرش ایشان منجر شود و سپس برکناری استاد مربوطه از سمت مدیریتی و اعمال فشار بر وی برای دادن نمره 14، چیست؟

4- آیا ماجرای پرونده‌سازی اخلاقی برای این استاد که از نیروهای ارزشی و انقلابی بوده و سپس محروم کردن وی از تدریس صحت دارد؟

5- فشار برای عضویت خانم پروین احمدی‌نژاد در هیأت علمی دانشگاه در حالی که سابقه ایشان تنها دبیری آموزش و پرورش بوده و دارای مدرک فوق‌لیسانس از دانشگاه آزاد می‌باشند، صحت دارد؟

6- وقتی جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد مدارک دکتری دانشگاه آزاد را بی‌اعتبار می‌دانند، چگونه خواهر ایشان با یک مدرک فوق‌لیسانس قرار است به عنوان عضو هیأت علمی یک دانشگاه دولتی پذیرفته شود؟

بی‌صبرانه خواستار شنیدن توضیحات شما هستیم.