دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر آهی همه چیز را گردن کتیرایی انداخت

سرپرست فدراسیون كاراته درباره محروم شدن ایران از حضور در رقابت های جهانی گفت: فدراسیون قبلی باید كار ثبت نام ایران را پیگیری می کرد.

علیرضا آهی در گفتگو با شبكه خبر درباره ثبت نام نشدن ایران در رقابت های قهرمانی جهان و محرومیت از این مسابقات گفت: آذر 87 دعوتنامه فدراسیون جهانی به فدراسیون كاراته ارسال شد ولی فدراسیون وقت این موضوع را پیگیری نکرده است.

سرپرست فدراسیون كاراته افزود : مسابقات قهرمانی جهان تیر امسال برگزار می شود و فدراسیون قبلی باید كار ثبت نام و ارسال مدارك را انجام می داد.

آهی گفت : فدراسیون كاراته پیگیری های خود را برای حل این مشكل انجام داده و تا این لحظه درخواست فدراسیون كاراته مورد پذیرش قرار نگرفته است.

علیرضا آهی گفت: شرایط آن زمان فدراسیون را نمی دانم ولی فدراسیون در آذر87 باید پاسخ این نامه را می داد كه این گونه نشد و سبب حذف تیم ملی ایران از رقابت های جهانی شد.

اما بهزاد كتیرایی رئیس سابق فدراسیون كاراته با رد اظهارات آهی تصریح كرد: چگونه ممكن است برای هماهنگی با كشور میزبان و فدراسیون جهانی هیچ كاری در فدراسیون صورت نگیرد.

بهزاد كتیرایی افزود: فدراسیون كنونی از بهمن ماه كار را به دست گرفت و باید حداقل پیگیر حضور تیم ملی ایران می شد؛ ولی این كار را نكردند.

رئیس سابق فدراسیون كاراته تاكید كرد: همه مسابقات رسمی در سایت فدراسیون جهانی كاراته ثبت شده و چگونه سرپرست فدراسیون از حضور تیم ملی در رقابت های جهانی بی اطلاع بوده است .

بهزاد كتیرایی خاطرنشان كرد : فدراسیون قبلی روابط بین الملل بسیار قوی داشت و هیچ نامه ای حتی یك روز هم با تاخیر پاسخ داده نمی شد و نامه فدراسیون جهانی برای شركت ایران در رقابت های جهانی حتماً پاسخ داده شده است و چیزی كه فدراسیون كنونی با آن مشكل دارد ارسال نشدن مدارك است.

رقابت های كاراته قهرمانی جهان 2 تا 4 مرداد در چین تایپه برگزار می شود كه برقرار نشدن به موقع ارتباط سبب شد در مهلت مقرر و تعیین شده فدراسیون جهانی كاراته، نام نویسی و اعلام آمادگی برای شركت در این رقابت ها صورت نگیرد.

بر اساس اعلام فدراسیون جهانی كاراته،خطاب به فدراسیون های عضو wkf در 13 آذر ماه 87،نخستین دعوت نامه wkf برای شركت كاراته ایران در رقابت های جهانی كاراته ارسال شده است .

اما فدراسیون جهانی كاراته ارسال نشدن جوابیه فدراسیون كاراته ایران را به منزله انصراف از حضور در این رقابت ها تلقی كرده و سهمیه كاراته ایران را برای كشور دیگری لحاظ كرده است.