دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تراكتورسازي تبريز ليگ برتري شد

تيم تراكتورسازي تبريز امروز با پيروزي دو بر صفر مقابل آلومينيوم هرمزگان پس از هشت سال بالاخره به ليگ برتر صعود كرد.‌

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، ديدار حساس و نفسگير دو تيم تراكتورسازي تبريز و آلومينيوم هرمزگان از هفته بيست و ششم و پاياني رقابت‌هاي ليگ دسته يك باشگاه‌هاي ايران، عصر امروز در ورزشگاه اختصاصي تراكتورسازي تبريز و با حضور بيش از 15 هزار تماشاگر برگزار شد و تيم ميزبان با نتيجه دو بر صفر بر تيم آلومينيوم هرمزگان غلبه كرد تا مردم آذربايجان پس از هشت سال بالاخره تيمي در ليگ برتر داشته باشند.
در اين ديدار امير محبي در دقيه 18 و مسعود ابطحي در دقيقه 86 بازي براي تيم تراكتورسازي تبريز گلزني كنند تا اين تيم قهرمان گروه «ب » ليگ دسته اول باشگاه‌هاي ايران شده و به صورت مستقيم به ليگ برتر صعود كند.
براساس اين گزارش، امير محبي در دقيقه سوم وقت‌هاي تلف شده نيمه دوم نيز يك ضربه پنالتي را با زدن به آغوش مجتبي روشنگر دروازه‌بان تيم آلومينيوم هرمزگان براي تراكتورسازي تبريز از دست داد.
قضاوت اين ديدار را مسعود مرادي به كمك هادي ابوالفضلي و حسين خانبان بر عهده داشت كه در دقيقه 70 اين بازي مرتضي رحيمي از تيم آلومينيوم هرمزگان را با نشان دادن كارت قرمز از بازي اخراج كرد.
‌قاضي اين ميدان همچنين در دقيقه 86 اين بازي، عباس براهوني، ديگر بازيكن تيم آلومينيوم هرمزگان را با نشان دادن كارت زرد دوم جريمه كرد كه منجر به اخراج اين بازيكن از بازي شد.
معاون رئيس جمهور و رئيس تربيت بدني، استاندار و جمعي از مسئولان استان از نيمه دوم اين ديدار به تماشاي اين ديدار پرداختند.
تراكتورسازي با اين پيروزي 54 امتيازي و قهرمان گروه «ب » ليگ دسته اول شد.