دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر جاده صعود به جام جهانی از آسفالت تبدیل به خاکی شد!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کره شمالی تا به حال در خانه شکست نخورده بود، اما بازیکنان ایرانی با شجاعت خاصی در پیونگ یانگ به میدان رفتند و یک امتیاز ارزشمند کسب کردند تا همچنان امیدها برای صعود به جام جهانی هر چند که جاده اش خاکی شده ولی همچنان باقی باشد.

افشین قطبی در گفت وگو با ایپنا عنوان کرد: کره شمالی تیم خوب و قدرتمندی که در این مرحله از مسابقات تا به حال در زمین خود به هیچ تیمی امتیاز نداده بودف اما در مقابل ایران حتی می‌توانست بازنده باشد. فوتبال ورزش اما و اگرها نیست، ولی ما هم در این دیدار موقیعت های خوبی مانند همان توپ شجاعی یا معدنچی داشتیم که اگر آنها تبدیل گل می شد دیگر امروز کسی انتقاد نمی‌کرد.

وی با اشاره به انتقادهایی که نسبت به تعویض هایش انجام شد، خاطرنشان کرد: هیچ کس از آنهایی که انتقاد می‌کنند در پیونگ یانگ حضور نداشتند و نمی‌دانند که در آن شرایط چه به حال تیم ملی می گذشت.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: وقتی خلیلی را وارد میدان کردم نقشه خاصی داشتم، اما او حتی یک دقیقه هم نتوانست بازی کند و مصدومیت وی نه تنها باعث شد که خلیلی را از دست بدهیم، بلکه باعث شد ما یک تعویض اجباری هم انجام دهیم، حالا در این شرایط عده ای می گویند باید فلان بازیکن وارد میدان می شد یا فلان کار را انجام می دادیم ولی کسی نمی‌داند همان یک تعویض اجباری چه قدر ما را از اهدافمان دور کرد.

قطبی از بازیکنان تیم ملی تشکر کرد و گفت: من می‌دانم که بازیکنان تیم ملی در این دیدار تمام تلاش خودشان را انجام دادند و با شجاعت خاصی بازی کردند و به هیچ عنوان نباید از آنها انتقاد کرد بلکه همچنان باید به بازیکنان روحیه داد.

سرمربی تیم ملی ایران اظهار داشت: با تساوی مقابل کره شمالی جاده صعود ایران به جام جهانی از آسفالت به خاکی تبدیل شد، اما از بین نرفت و همچان شانس باقی است.

افشین قطبی با اشاره به دیدار حساس مقابل امارات گفت: با شکست دادن امارات دوباره قلب شیر و انگیزه بازیکنان شجاع ایرانی بیدار می شود و شما شک نکنید که ایران به جام جهانی صعود می کند.