دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ساکت: زیر میزی وجود ندارد

نشست خبری مدیرعامل باشگاه سپاهان صبح امروز با حضور نمایندگان رسانه های گروهی در محل خبرگزاری ایلنا برگزار شد.

محمد رضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در این نشست خبری با اشاره به بازی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل کره شمالی گفت: برای من جالب است که از تیم قهرمان لیگ برتر بازیکنی را در زمین ندیدم وا ز افشین قطبی می پرسم آقای گل لیگ برتر محسن خلیلی است یا آرش برهانی؟

وی افزود: بدون شک تیم ملی متعلق به همه مردم است و فارغ از هر رنگ و تعصبی تنها از دریچه عرق ملی به این موضوع نگاه می کنم و این سوال برایم مطرح است که برهانی که در بهترین شرایط قرار دارد چرا به بازی گرفته نمی شود و محسن خلیلی که مدتها مصدوم بود در ترکیب تیم ملی قرار می گیرد تا آنگونه مصدوم شود.

ساکت در خصوص حضور امیر قلعه نویی در باشگاه سپاهان گفت: پس از بررسی های طولانی به این نتیجه رسیدیم که از بین 5 گزینه داخلی و 5 گزینه خارجی امیرقلعه نویی رابه عنوان اولویت اول خود مطرح کنیم که خوشبختانه با همین گزینه اول به توافق رسیدیم . از نظر من قلعه نویی دارای ویژگی های خاصی است که می تواند برای هر تیمی موثر و مفید واقع شود جدا از این که وی بازیکن و مربی موفق و با دانشی است به جرات می توانم بگویم حس روحیه طلبی ، جنگجویی، قدرت برتری و آرزوهای بزرگ و دست یافتنی از جمله ویژگی های این مربی است و به همین دلیل با قلعه نویی مذاکره کردیم.

وی گفت: خوشبختانه بدون هیچ مشکلی شرایط و بستر مناسبی برای حضور قلعه نویی در سپاهان فراهم شد که با استقبال پرشور و گرم هواداران در اولین جلسه که روز گذشته بود مواجه شدیم.
قلعه نویی تا آن روز که در استقلال بود از جان و دل برای این تیم مایه گذاشت و امروز نیز که در سپاهان است از تمام داشته های خود برای موفقیت این تیم استفاده خواهد کرد و این یکی دیگر از ویژگی های این مربی متفکر و حرفه ای است و به همین دلیل سپاهان وی را به خدمت گرفت.

ساکت گفت: در خصوص مبلغ قرارداد امیرقلعه نویی با سپاهان حرف و حدیث هایی بسیار مطرح است اما برای آن دسته از دوستانی که می خواهند با ایجاد جار و جنجال بی جهت به اهداف خاص خود دست یابند اعلام می کنم باشگاه سپاهان به دلیل آنکه یک بخش صنعتی است هیچ گونه پرداخت نقدی و زیر میزی ندارد و تمام مسایل مالی از طریق حساب های بانکی انجام می شود.
امیرقلعه نویی بین 400 تا 500 میلیون تومان با ما قرارداد دارد که این مبلغ نیز براساس معیارهای خاص مورد توافق دو طرف بوده است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: امیرقلعه نویی برای پیشبرد اهداف خود اختیار تام دارد و بر همین اساس اردوی آماده سازی تیم سپاهان در ترکیه با نظر وی برنامه ریزی شده است. در این اردو 12 روزه تیم در ارتفاع 1400 تا 1700 متری به تمرین خواهد پرداخت و با توجه به وجود همه امکانات ، مطمئن هستم اردوی ترکیه شرایط بسیار مناسبی را برای آماده سازی تیم فراهم می کند.

وی در پاسخ به این سوال، مبنی بر اینکه آیا بهتر نبود این اردو در ایران برپا می شد تا هزینه کمتری را در دست مسوولان باشگاه بگذارد تصریح کرد: همانطور که گفتم یکی از ویژگی های این اردو سطح ارتفاع کمپ ترکیه است اما از طرف دیگر ترکیه را انتخاب کردیم به دلیل آن که از نظر فرهنگی ارتباط و نزدیکی بسیار خوبی با ایران دارد و برای گرفتن ویزا و مسایل رفت و برگشت با کمترین مورد و مشکل مواجه خواهیم بود همچنین از نظر غذایی در این اردو هیچ مشکلی نخواهیم داشت و از نظر بعد اقتصادی نیز برای ما به صرفه بود ضمن آن که اتوبوس مخصوص باشگاه سپاهان نیز قبل از برپایی این اردو به ترکیه خواهد رفت تا حمل ونقل بازیکنان در بهترین شرایط و زیر نظر خودمان انجام شود.

ساکت تصریح کرد: البته با نظر شما موافقم اما اگر چنین نقطه ای را در ایران سراغ دارید به ما بگویید تا اردوهای خود را در آنجا برگزار کنیم در حال حاضر در منطقه چهارمحال بختیاری شرایط و ویژگی مناسبی را پیدا کرده ایم و در تفکر این موضوع هستیم که در این منطقه و در صورت امکان کارهایی را انجام دهیم.

ساکت در پاسخ به این سوال که در مورد قرارداد ابراهیم توره شبهاتی وجود دارد گفت: برخی از دوستان همچون فصل گذشته می خواهند با ایجاد جار و جنجال به اهداف خود دست یابند که به نظر من این شیوه به هیچ عنوان شیوه مناسبی نیست اگر این آقایان درست می گویند در ابتدا تسویه حساب جلال اکبری را نشان دهند و ما سپس نیز تسویه حساب ابراهیم توره را ارایه می دهیم .

براساس قانون سازمان لیگ بازیکنانی که آزاد هستند اجازه دارند با باشگاه دیگری مذاکره انجام دهند چرا که یک بازیکن نمی تواند منتظر بماند تا پس از گرفتن تمام طلب های خود با دیگر تیم ها وارد مذاکره شود چرا که در این صورت ممکن است زمان لازم و مناسب را برای حضور در فصل بعد از دست بدهد.
وی در خصوص سید مهدی رحمتی گفت: هنوز با این دروزاه بان صحبتی انجام نداده ایم اما در نظر داریم عباس محمدی یا رحمتی را برای فصل بعد در اختیار بگیریم.