دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مرفاوی لیست داد، مولر اطلاعات گرفت

دومين نشست كميته فني باشگاه استقلال ديشب با حضور كليه اعضا برگزار شد.

به گزارش فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، در اين نشست اريش روته مولر و مرتضي محصص توسط مديرعامل استقلال به ديگر اعضا معرفي شدند و پس از آن واعظ آشتياني اداره نشست را به امين بخش رئيس كميته فني سپرد.

عبدالصمد مرفاوي در جريان دومين جلسه كميته فني فهرست بازيكنان مورد نظر خود را براي مشاوره با اعضاي كميته ارائه كرد. همچنين مقرر شد مرفاوي و روته مولر برنامه آماده سازي تيم را به صورت تشريحي آماده كند تادر جلسه بعد كميته فني مورد ارزيابي مشاوره اي قرار گيرد.

معارفه بهزاد غلامپور مربي دروازه بان هاي استقلال نيز از جمله موارد مطرح شده در اين نشست بود كه اعضا از انتصاب وي استقبال كردند. جلسه بعدي كميته فني استقلال روز يكشنبه هفته آينده برگزار خواهد شد.

همچنین مرفاوي و اريش روته مولر صبح امروز تدوين ريز برنامه هاي آماده سازي استقلال پيش از ليگ نهم را آغاز كردند. اين دو به تماشاي ديدار استقلال- الجزيره در تهران و همچنين برخي از بازي هاي گذشته آبي پوشان در فصل گذشته نشستند تا روته مولر بر اساس توضيحات مرفاوي اطلاعات كاملي از وضعيت استقلال به دست آورد. تمرينات استقلال براي فصل جديد از 23 خرداد آغاز مي شود.