دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مهندس عمران یا قاضی مجتهد جامع الشرایط!

یکی از کاربران “” در پیامی آورده است:شنیدیم که پس از مناظره، رهبری فرمودند: “صحيح و موردپسند نيست كه يك نامزد در سخنراني در جمع مردم و يا نطق‌هاي تلويزيوني، براي اثبات خود، به نفي نامزد ديگر متوسل شود. بنده با مناظره و گفت‌وگو و انتقاد مخالفتي ندارم ولي همه سعي كنند كه در چارچوب‌هاي درست شرعي و ديني انجام شود”، همچنین آیت ا.. جوادی، و آیت ا.. امجد و دیگران، صریحا در این مورد اظهار نظر کردند.

ولی پس از آن در برنامه تلویزیونی تبلیغاتی دیگری از آقای احمدی نژاد مضمونا شنیدیم که حتی باید بر پیشانی چنین افرادی ننگ زد و در شهر چرخاند.
آقای احمدی نژاد، شما دکترای عمران دارید یا این که قاضی جامع الشرایطید؟ به چه حقی بدون حکم دادگاه صالح در مورد افرادی نام آن ها را می برید و ادعا می کنید که باید آبروی آن ها ریخته شود؟
به فرض که این افراد تمام اتهامات شما در موردشان صحت می داشت، مگر شما قاضی جامع الشرایطید که حکم آن ها را مقایسه می کنید با فرمان امام علی- علیه السلام.
در آن حدیث امام علیه السلام معصوم است و قاضی جامع الشرایط. متهم محکوم شده و حکم او مشخص شده است.
ولی آقای احمدی نژاد، امروز این وظیفه بر عهده مجتهد جامع الشرایط است. کدام یک از مراجع به شما اجازه داده است که با آبروی این افراد بازی کنید؟ کدام مجتهد جامع الشرایطی فتوای ترور شخصیتی این افراد را داده اند که در مقابل چشمان 50 ملیون بیننده با آبروی افراد بازی کنید.
ای کاش نه به اخلاق اسلامی، و نه به گناه های صغیره، بلکه به عدم انجا کبائر متعهد می شدیم. ای کاش به خاطر
ماندن در مقام از بی آبرو کردن افراد چشم می پوشیدیم.
والسلام علی من التبع الهدی
م – ع (دانشجویی در آمریکا)