دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ستار زارع: قطبی با شخصیتم بازی کرد

مدافع تيم فوتبال برق شيراز با اشاره به جدايي خود از اردوي تيم ملي گفت: با توجه به اینکه قبل از بازي برابر كره شمالي در اردوي تيم ملي حاضر شدم و خيلي اذيتم كردند حالا اگر افشين قطبي با تضمين بازي كردن در تيم ملي هم دعوتم كند، قبول نخواهم كرد .

ستار زارع در گفت‌وگو با ايلنا افزود: وقتي در اردو حاضر بودم با شخصيتم بازي كردند و حالا چرا بايد بيايم.

وي در پاسخ به اين سوال که شايد افشين قطبي از وي شناخت كافي نداشته كه در تمرينات از وی در تيم ذخيره‌ها استفاده مي‌كرد گفت:مگر مي‌شود از من با آن همه بازي ملي شناخت نداشته باشد. عيبي ندارد، شايد شناخت نداشتند اما من تحمل نكردم که با شخصيتم بازي شود، من بازي‌هاي ملي‌ام را انجام داده‌ام و ديگر به تيم ملي فكر نمي‌كنم.

زارع در خصوص وضعيت تيم آينده‌اش گفت: من الان فقط با تيم سپاهان مذاكره كرده‌ام وديگر با هيچ باشگاهي صحبتي نكرده‌ام، اگر ازشيراز خارج شوم اولويت اولم تيم سپاهان است. با وجود اينكه مي‌گويند از باشگاه‌هاي مقاومت، استقلال و پرسپوليس پيشنهاد دارم اما تاكنون هيچ مذاكره‌اي با آنها نداشته‌ام و بعيد مي‌دانم به اين تيم‌ها بروم.

وي ادامه داد: اگر تيم برق شيراز پول خوبي بدهد در همين تيم در لیگ یک خواهم ماند.حاضرم در مسابقات ليگ يك همراه اين تيم باشم.

مدافع تيم برق شيراز در خصوص بازي محمد نصرتي در پست دفاع چپ تيم ملي به جاي وي گفت:‌ نصرتي هم مانند تيم ملي در نيمه نخست ، بازي خوبي را انجام داد و چندين حمله كره شمالي را با پوشش لازم دفع كرد. روي هم رفته وي پس از چند سال دوري ازتيم ملي عملكرد قابل قبولي داشت.

وي اضافه كرد: شرايط تيم ملي پس از تساوي مقابل كره شمالي براي صعود به جام جهاني خيلي سخت شد، ما فردا يك بازي سختی مقابل امارات داريم و پس از آن هم در سئول در مصاف با كره جنوبي وضعیت سختی خواهيم داشت.

وی گفت: در حال حاضر شرايط تيم ملي به اما و اگر كشيده شده است اما اميدوارم شانس با ما يار باشد وبتوانيم به جام جهاني صعود كنيم چرا كه بسيار به سود فوتبال ما خواهد بود.

زارع در پايان گفت: من حرف‌هاي بسياري براي گفتن دارم که دلايل جدايي از تيم ملي از جمله آنها است اما بگذاريد دو بازي آينده تيم ملي به اتمام برسد تا آنها را بازگو کنم.