دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مرور راه‌های حمله به دروازه امارات

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار روز چهارشنبه برابر امارات عصر امروز در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش مهر، در این تمرین کلیه ملی پوشان بدون مشکل زیر نظر کادر فنی آخرین برنامه های حمله به دروازه امارات را مرور کردند. افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در طول تمرین بر انجام دقیق کارهای تاکتیکی مد نظر کادر فنی تاکید داشت و از ملی پوشان می خواست راههای نفوذ به بازی احتمالی تدافعی امارات را مرور کنند.

علی کریمی ، آرش برهانی ، مهرزاد معدنچی و جواد کاظمیان در دقایقی از تمرین امروز به تمرینات اختصاصی و شوت زنی پرداختند.

چند دوربین از شبکه های مختلف خبری از جمله شبکه دبی اسپور امارات نیز در تمرین امروز حضور داشتند که مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر کمیته تیم های ملی اجازه تصویر برداری از کل تمرینات را به دوربین اماراتی نداد.

در یکی از صحنه های تمرین امروز محمد نصرتی تکل خطرناکی روی پای جواد نکونام رفت که باعث مصدومیت جزیی این بازیکن شد اما مشکل خاصی ایجاد نشد.

داوران ازبکستانی که قرار است دیدار فردا را قضاوت کنند امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و دقایقی نیز به تمرینات ویژه پرداختند.

کادر فنی تیم ملی فوتبال در آخرین تمرین قبل از دیدار با امارات تمرینات ویژه ای را برای بازکردن دفاع این تیم با ملی پوشان مرور کردند تا در صورت بازی تدافعی امارات به تیم کشورمان به مشکل نخورد.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و امارات در مرحله گروهی رقابتهای مقدماتی جام جهاین ساعت 19 روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.