دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر بيانيه انجمن كاراته ايران در حمايت از رضايي

جناب آقاي دكتر محسن رضايي
كانديداي محترم رياست جمهوري دوره دهم

احترما، اينجانب به همراه جمع كثيري از ورزشكاران، مربيان و داوران سبك كاراته كوبودو كشور به حضرتعالي به عنوان شخصيتي سلحشور، مدبر، فرهيخته، متين و ورزش‌دوست، صميمانه تبريك مي‌گوييم؛ زيرا كه حضور جنابعالي در انتخابات دور دهم رياست‌جمهوري از ابعاد اقتصادي، سياسي، اجتماعي، فرهنگي و ملي، حائز اهميت است. شما با ارايه برنامه‌هاي نو و پيشرفته و تشريح كارشناسانه آنها در مصاحبه‌ها، مناظره‌ها، سخنراني‌ها و گردهمايي‌ها، مظهر صداقت و شجاعت هستيد و نشان داديد در سه دهه فعاليت در كشور، بحق شايسته فرماندهي سپاه در دوران جنگ تحميلي و كسب كرسي استادي در دانشگاه و دبيري مجمع تشخيص مصلحت نظام و بسياري از مسندهاي اجرايي كشور هستند.

ما در كشور چهره‌هايي همچون حضرتعالي با توانمندي‌هاي علمي و عملي ويژه و منحصر به فرد كم داريم و ارج نهادن به اين ارزش‌ها براي ما ورزشكاران وظيفه و افتخار است و اميدواريم به ياري خداوند متعال و شناخت و همت مردم عزيزمان، در رقابت انتخابات رياست جمهوري دور دهم موفق باشيد تا ان‌شاءالله بخش عظيم ورزش كشور از برنامه‌هاي جامع حضرتعالي بهره‌مند شوند.

به علاوه، اعلام مي‌داريم كه بدون در نظر گرفتن نتايج اين انتخابات، از هم‌اكنون به پاس قدرداني از حضور و زحمات شما، درصدد فراهم نمودن امكانات براي برگزاري يك دوره مسابقات رزمي تحت عنوان جام سردار ملي ايران دكتر محسن رضايي در هفته بسيج هستيم.

نصرالله كاكاوند
رئيس انجمن‌هاي كاراته و كوبودو جمهوري اسلامي ايران