دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قرباني به استقلالی‏ها: ممنون که این همه سال تحملم کرديد!

کاپيتان فصل گذشته استقلال تهران صبح امروز ميهمان برنامه تلويزيوني « صبح آمد» بود و در آن به شکلي نيمه رسمي از استقلال خداحافظي کرد.

به گزارش برنا؛ برنامه« صبح آمد » تلويزيون که مجري اش بهزاد کاوياني است و ارتباطات خوبي هم با اهالي فوتبال دارد ، صبح هر روز از شبکه سوم سيما پخش مي شود.

اين برنامه امروز سه ميهمان فوتبالي داشت. دکتر محمد زادمهر، سپهرحيدري و پيروز قرباني ميهمانان سرشناس صبح آمد بودند.

مجري و ميهمانان در اين برنامه در خصوص شرايط و ضوابط فوتبال حرفه اي به بحث و گفتگو پرداختند که البته در ميان آنها پيروز قرباني مثل هميشه حرف هايي را به زبان آورد که شايد پيش از اين کمتر از يک فوتباليست شنيده بوديم.

کاپيتان فصل گذشته استقلال در اين برنامه با انتقاد از برخي مديران و مربيان گفت: متاسفانه در فوتبال ما زماني که تيم نتيجه نمي گيرد برخي از مديران و مربيان خودشان را پشت بازيکنان پنهان مي کنند تا گناه شکست تنها متوجه بازيکنان شود و جالب اينکه زماني هم که فصل نقل و انتقالات فرا مي رسيد بحث سقف قراردادها را مطرح مي کنند!

البته اين پايان تمام حرف هاي قرباني نبود. کاپيتان استقلال زماني که ميهمانان قصد بيان حرف هاي پاياني خود را داشتند ، اظهار داشت : من سالها در استقلال بازي کردم و هميشه لطف هواداران شامل حالم شده . جا دارد از آنها تشکر کنم و بگويم ممنون که اين همه سال مرا تحمل کرديد.مجري برنامه هم که متوجه صحبت هاي قرباني شد ، اعلام داشت گويا پيروز قرباني قصد خداحافظي از استقلال را دارد که اين گونه صحبت مي کند.

اين حرف هاي قرباني نشان از خداحافظي محترمانه کاپيتان استقلال داشت. جالب اينکه طي روزهاي گذشته مرفاوي در مصاحبه هاي خود گفته بود که بزوردي با قرباني براي تمديد قرارداد صحبت مي کند.