دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر موسوي: اختصاص وقت به احمدي‌نژاد، جرزني است

ميرحسين موسوي گفت: اگر قرار باشد وقت اضافه‌اي در اختيار كانديداها قرار بگيرد بايد يك ساعت وقت به بنده بدهند.
به گزارش خبرنگار ايلنا، موسوي در جمع خبرنگاران در واكنش به اختصاص وقت اضافه براي رقيب انتخاباتي خود گفت: من هم زمزمه اين مساله را شنيده‌ام و اميدوارم درست نباشد؛ چون اين مساله ظلم به ساير كانديداها است.
وي افزود: اين بدان معنا است كه دولت در امور انتخابات از قدرت خود استفاده مي‌كند. متاسفانه اگر چنين چيزي صحت داشته باشد نشان‌دهنده تسليم شدن صدا وسيما در مقابل فشارهاي دولت است.
ميرحسين موسوي در ادامه با بيان اينكه چنين فشارهايي از قبل هم وجود داشته، تصريح كرد: بعد از مطرح شدن انتخابات رياست جمهوري تمام كانال‌هاي صدا وسيما به طور آشكار در خدمت تبليغات دولت قرار داشتند. اگر منصفانه نگاه شود و قرار باشد كه وقتي در اختيار كانديدايي قرار بگيرد كانديداهاي ديگر هم وقت اضافه نياز دارند.
نامزد دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري تصريح كرد: طبيعتاَ براين اساس بايد يك ساعت در اختيار بنده قرار بگيرد تا در برابر فحاشي‌ها، تهمت‌ها و پرونده‌سازي‌هايي كه ايشان در برنامه‌هاي گوناگون داشته صحبت كنم. اين وقت به غير از حقوق كساني است كه در اين ميان حقشان ضايع شده است.
موسوي يادآور شد: به نظر من اين حق‌كشي است و مردم اين مساله را به خوبي مي‌فهمند. به‌اصطلاح عاميانه يك نوع جرزني است؛ زيرا اگر قرار باشد انتخابات رقابتي آزاد و منصفانه صورت بگيرد و اين شايعه درست باشد به معناي نقض انتخابات سالم است.

نخست‌وزير دوران دفاع مقدس تاكيد كرد: ما انتخابات فرمايشي نمي‌خواهيم و به دنبال انتخابات آزاد هستيم. فكر مي‌كنم كه اين مسائل اثر خوبي بر روي افكار عمومي نگذارد و سودي هم براي رقيب ندارد.
وي ادامه داد: مردم آگاه‌تر از آن هستند كه چند ساعت مانده به انتخابات حق كسي كه موضع زور و نفوذ خود استفاده مي‌كند و حقوق ديگران را ضايع مي‌كند گوش كنند و تحت تاثير قرار بگيرند.
موسوي در پايان اظهار اميدواري كرد كه مسوولين صدا و سيما در مقابل چنين پيشنهاداتي كاري نكنند كه بعداَ پشيمان شوند.