دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر غیبت کاظمیان و آشوبی و دعوت از مبعلی

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از سفر به کره جنوبی عصر امروز در محل کمپ تیم های ملی برگزار شد.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان که روز چهارشنبه با پیروزی یک بر صفر برابر امارات همچنان شانس خود را برای صعود به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی زنده نگه داشت، عصر جمعه جلسه تمرینی خود قبل از سفر به کره جنوبی را برگزار کرد.

در این تمرین ملی پوشان کشورمان زیر نظر افشین قطبی به مرور برنامه های تاکتیکی پرداختند. جواد کاظمیان که گفته می شود اردوی تیم ملی را ترک کرده است به همراه فرزاد آشوبی که با تشخیص کادر فنی کنار گذاشته شده است، در این تمرین غایب بودند. ضمن اینکه ایمان مبعلی جایگزین فرزاد آشوبی شده است.

در تمرین امروز ملی پوشان کشورمان که ساکت تر از روزهای قبل برگزار شد، کاظم اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان نیز به همراه احمد طوسی یکی از گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه حضور داشتند.

مسئولان فدراسیون فوتبال و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان طی دو روز گذشته تلاش کرده اند ملی پوشان را از نظر روحی در شرایط مطلوبی قرار دهند تا برای دیدار با کره جنوبی مشکلی نداشته باشند.

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دیدار روز 27 خرداد برابر کره جنوبی جمعه شب تهران را به مقصد دبی و سپس سئول ترک خواهند کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در صورت پیروزی برابر کره جنوبی و تساوی تیم های عربستان و کره شمالی شانس صعود مستقیم به جام جهانی را دارد.