دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر بیانیه ستاد مردمی دکتر رضایی

روزهای دشوار ادای تکلیف نسبت به میراث گرانبهای امام و شهیدان را با کمک شما خواهران و برادران عزیز که همچنان بر عهد و میثاق گذشته خود پایدار و استوار مانده‌اید پشت سر گذاشتم.
وفاداری به آرمان‌های امام(ره)، اخلاق اسلامی، صبوری و استقامت در پیمودن راه حق و ایمان به آ گاهی مردم شریف و انقلابی کشورمان از مهمترین دستاورد تلاش‌های همه ما بود که یقینا در خاطر امت سرافراز باقی خواهد ماند. امروز ما به عنوان پایداران راه مستقیم الهی، سرافراز و پیروز از آزمایشی بزرگ، افتخار داریم که تلاش‌هایمان را برای معرفی شخصیتی صرف نموده‌ایم که مجاهدی است نستوه، نجیب و دست پرورده امام بزرگوار(ره).
آقا محسن که شجاعت، راستگویی و عظمت روحی‌اش مورد اعتراف حتی بد خواهان قرار گرفته است، پیروز میدان انتخاباتی است که تشنه صداقت، درستی و اخلاق اسلامی بود و چه پیروزی از این گواراتر که دوستان و همراهان این راه سخت و دشوار، احساس رضایت محبوب را در درون خود داشته باشند.
اینجانب ضمن عرض ادب، احترام و خدا قوت به همه شما دلسوزان انقلاب اسلامی و کشور عزیز و تبریک توفیق در ادای دین، موفقیت و سرافرازی همه شما خواهران و برادران را در پیشگاه خداوند متعال و اولیای الهی مسئلت می نمایم و امیدوارم که در کنار یکدیگر و با اعتقادی راسخ آینده‌ای بهتر بسازیم.
غلامرضا قمیشیرئیس ستاد مرکزی دفتر مردمی دکتر محسن رضایی