دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر روزهای حساس فصل نقل و انتقالات

فصل نقل و انتقالات فوتبال کشور رفته رفته به روزهاي حساس خود نزديک شده است. جالب اينکه بيشتر اخبار مربوط به اين حوزه در زمينه تغيير و تحولات کادر فني است. با هم نگاهي کوتاه به آخرين تحولات چند تيم حاضر در فصل آينده ليگ برتر فوتبال خواهيم داشت.

به نوشته اعتماد؛ شايعه حضور سيدمهدي رحمتي در تيم پرسپوليس از اواسط فصل گذشته به گوش مي رسيد. از اين باشگاه خبر مي رسد اين پرونده يک بار ديگر به جريان افتاده و حتي در اين بين توافقاتي نيز بر سر مسائل مالي انجام گرفته است.

برخي منابع از سوي مدير برنامه هاي سيدمهدي رحمتي دروازه بان حال حاضر تيم ملي فوتبال کشورمان و سال هاي نه چندان دور استقلال، اخباري مبني بر توافق اوليه اين دروازه بان و باشگاه پرسپوليس براي عقد قراردادي دو ساله به ارزش 500 ميليون تومان مخابره کرده اند.

ظاهراً طرفين در انتظار بازگشت رحمتي از اردوي تيم ملي در کره جنوبي هستند تا پس از آن با هم قرارداد داخلي امضا کنند. حميد استيلي و سعيد عزيزيان نيز روز پنجشنبه هفته گذشته به باشگاه پرسپوليس رفتند و با مديران اين باشگاه ملاقات کردند. اين در حالي است که نزديکان حبيب کاشاني از توافق استيلي با کاشاني براي در دست گرفتن سکان هدايت سرخپوشان خبر مي دهند. ظاهراً حضور استيلي در باشگاه پرسپوليس جنبه مذاکره يي داشته است.

پاس همدان

انتخاب کادر فني تيم فوتبال پاس همدان به جلسه هم انديشي روز دوشنبه اعضاي فني اين باشگاه موکول شده است. اين جلسه با حضور منصور پورحيدري، کاظم اوليايي، رمضاني، طوسي، منصوريان و پورمسلمي برگزار خواهد شد. ظاهراً جلال چراغپور، صادق ورمزيار، محمود بيداديان، حسين لطفي و محسن بلورچي نيز در اين جلسه حاضر خواهند بود. کاظم اوليايي مديرعامل پاس همدان نيز از طوسي، منصوريان، بگوويچ و يک مربي ديگر به عنوان گزينه هاي مورد نظر اين باشگاه براي هدايت تيم شان در فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر نام برد که در جلسه روز دوشنبه کادر فني تصميم نهايي در خصوص آنها اتخاذ خواهد شد. برگزاري يک اردوي 8 تا 10 روزه نيز در دستور کار پاس همدان قرار دارد. اوليايي در گفت وگو با يک خبرگزاري تاکيد کرده است سرمربي فصل آينده پاس ظرف چهار روز آينده انتخاب خواهد شد. حنيف عمران زاده، اسماعيل نظر، محمدرضا ماماني و قاسمي نيز بازيکناني هستند که جدايي شان از پاس قطعي شده است.

مس کرمان

علي سامره و پيروز قرباني بازيکنان سابق استقلال تهران که براي فصل جديد با مس کرمان قرارداد يک ساله امضا کرده اند با حضور در اين شهر در تمرينات مس حضور پيدا کردند. از سوي ديگر در حالي که گفته مي شد تمرينات مس از روز شنبه برگزار خواهد شد اما به نظر مي رسد اين اتفاق رخ نداده است. پرويز مظلومي سرمربي مس در اين مورد مي گويد؛ «خودم در کرمان هستم اما مطمئنم با کمبود بازيکن مواجه هستيم و با توجه به همين وضعيت بعيد مي دانم بتوانيم تمرينات خود را شروع کنيم.» مظلومي همچنين با ابراز رضايت از خريد سامره و قرباني در مورد وضعيت فرزاد آشوبي و مهدي رحمتي مي گويد؛ «با هر دو اين بازيکنان صحبت کرده ايم. خوشبختانه نظرات ما و آشوبي به يکديگر نزديک است و اميدواريم او فصل آينده در کرمان بماند. مهدي رحمتي هم اعلام کرده گزينه اولم براي فصل آينده مس کرمان است.»

مقاومت سپاسي شيراز

جعفر جعفري مديرعامل باشگاه مقاومت سپاسي شيراز از انتخاب اکبر ميثاقيان به عنوان سرمربي فصل آينده اين باشگاه خبر مي دهد و در اين مورد مي گويد؛ «ميثاقيان گزينه اول هدايت تيم ماست در همين راستا مذاکراتي هم با او داشته ايم. خوشبختانه ديدگاه هاي ما به هم نزديک است و فکر مي کنم اگر مشکل خاصي پيش نيايد روز يکشنبه (امروز) او را رسماً به عنوان سرمربي فصل آينده مقاومت سپاسي شيراز معرفي کنيم.» اکبر ميثاقيان هم اکنون براي انجام مذاکره با مسوولان مقاومت در شيراز به سر مي برد. پيش از اين قرار بود محمود ياوري به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شود که اختلاف نظر در انتخاب کادر فني مانع از حضور او روي نيمکت فصل آينده مقاومت سپاسي شيراز شد.

استيل آذين

نادر دست نشان سرمربي فصل پيش استيل آذين که موفق شد همراه با اين تيم به رقابت هاي ليگ برتر صعود کند هم از توافق با مسوولان استيل آذين براي ادامه همکاري خبر داد. دست نشان در اين مورد مي گويد؛ «در آخرين نشستي که با مسوولان باشگاه داشتم در خصوص مسائل مختلفي بحث و تبادل نظر کرديم و توافق نهايي نيز حاصل شد. امروز قرار است جلسه ديگري با مسوولان استيل آذين داشته باشم تا قرارداد نهايي را امضا کنيم. فکر نمي کنم مشکل خاصي وجود داشته باشد چرا که هيچ اختلاف نظري بين ما نيست.»