دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر توقع اشجاری: یک تماس خشک و خالی

مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان كه قبل از مسابقه تيم ملي كشورمان مقابل كره شمالي به دليل مصدوميت اردوي تيم ملي را ترك کرد ،گفت:مگر من بازيكن ثابت تيم ملي نبودم و مگر یک غریبه بودم که پس از مصدوميتم يك تماس كوتاه هم از طرف مسولین فدراسیون فوتبال با من گرفته نشد.

حسن اشجاري درگفت‌وگو با ايلنا ضمن بيان مطلب فوق و ابراز نارضايتي از مسوولان فدراسيون فوتبال افزود: اينگونه رفتارآقايان نشان مي‌دهد كه فقط پهلوان زنده را عشق است و بازيكني كه مثل من دچار آسيب‌ديدگي شد ديگر مورد توجه قرار نمی گیرد.

وي ادامه داد: خود آقايان وقتي مي‌خواستم اردوي تيم ملي را ترك كنم همگي به من اعلام كردند، ما جوياي احوالت هستيم و با تو تماس مي‌گيريم، اما تا این لحظه هيچ شخصي با من تماس نگرفت. دوست داشتم و فکر می کردم ، به بازيكن ملی يك كشور بيشتر از اين توجه شود. به هر حال ما تاكنون در حد توان براي تيم ملي زحمت كشيده ایم و از اين پس تلاش خود را دوچندان خواهم كرد چرا که تیم ملی بالاتر از این مسائل ارزش دارد.

مدافع تيم ملي‌پوش كشورمان در پاسخ به اين سوال كه اگر كادر فني تيم ملي بار ديگر از وي براي بازي در تيم ملي دعوت کند مي‌پذيرد يا نه گفت: مگر مي‌شود يك بازيكن نخواهد براي تيم ملي كشورش بازي كند، من با جان و دل حاضر هستم به تيم ملي كمك كنم ، الان هم مصدوميتم برطرف شده است و اگر تيم ملي به مرحله پلي‌آف مقدماتي جام جهاني 2010 آ‏فريقاي جنوبي صعود كرد و كادر فني صلاح دانستند، در خدمت تيم ملي كشورم هستم.

اشجاري در خصوص بازي تيم ملي برابر كره جنوبي گفت: بايد در اين ديدار پيروز شويم تا بدون كوچك‌ترين دردسري به جام جهاني برويم، من مي‌دانم که كسب سه امتياز در این ديدار خيلي سخت است اما بازیکنان ايراني هرکار دشواری را می توانند براحتی انجام دهند .

وي افزود: كره‌‌اي‌ها از لحاظ تاكتيك تيمي خوب کار می کنند ولی مقابل تكنيك و خلاقیت بازيكنان كشورمان آسيب‌پذير هستند. بازيكناني نظير علي كريمي، حسين كعبي، محمدرضا خلعتبري و..كه از تكنيك و سرعت بالايي برخوردار هستند مي‌توانند در تعيين نتيجه بازي بسيار تاثيرگذار باشند.
اين مدافع تيم ملي كشورمان ادامه داد: با پيروزي مقابل كره جنوبي تمام مردم كشورمان خوشحال خواهند شد و این حق فوتبال ايران است که به جام جهاني صعود كند.

اشجاري با اشاره به وضعيت قراردادش با تيم ذوب‌آهن گفت: من يك سال ديگر با اين تيم قرارداد دارم اما بايد بر سرمسائل مالي توافق لازم را انجام دهيم. امروز به باشگاه مي‌روم تا در اين ارتباط با آقاي دليلي سرپرست جديد باشگاه ذوب‌آهن صحبت كنم.

وي اضافه كرد: من از چند باشگاه از جمله باشگاه پرسپوليس پيشنهاد دارم اما بررسي اين پيشنهاد به بعد از مذاكراتم با مديران تيم ذوب‌آهن بستگي دارد. اگر توافق انجام نشد به ساير پيشنهادات فكر خواهم كرد.