دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر شورای نگهبان اظهارات رضایی را تایید کرد

سخنگوي شوراي نگهبان از دريافت شكايات ميرحسين موسوي و محسن رضايي، دو تن از كانديداهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري به شوراي نگهبان خبر داد و گفت: پس از بررسي شكايات، نتيجه به كانديداها اعلام و از طريق رسانه‌ها نيز جهت آگاهي افكار عمومي منتشر خواهد شد.

دكتر عباسعلي كدخدايي در گفت‌وگو با ايسنا، با بيان اين كه تا پايان وقت اداري فردا (25 خرداد ماه) فرصت دريافت شكايات نامزدان انتخابات رياست جمهوري به شوراي نگهبان وجود دارد، خاطر نشان كرد: پايان وقت اداري امروز (يكشنبه) آقايان ميرحسين موسوي و محسن رضايي شكايات خود را به شوراي نگهبان ارسال كردند كه ما پس از بررسي، نتايج را به كانديداها اعلام مي‌كنيم.

همچنين جهت آگاهي افكار عمومي نتيجه از طريق رسانه‌ها نيز منتشر خواهد شد.

وي در مورد تاييد انتخابات رياست جمهوري از سوي شوراي نگهبان اظهار كرد: پس از دريافت رسمي نتايج انتخابات از سوي وزارت كشور، شوراي نگهبان از هفت تا 10 روز فرصت بررسي دارد تا صحت انتخابات را اعلام كند.

كدخدايي همچنين با اعلام اين كه آمار جزيي صندوق‌ها براي اولين بار از سوي شوراي نگهبان اعلام خواهد شد، گفت: در اين راستا شوراي نگهبان وظيفه‌اي ندارد و اين كار در جهت آگاه‌سازي و اطمينان‌بخشي صورت خواهد گرفت.