دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر مهماندوست: دستم خالی بود!

سرمربی تیم ملی تکواندو ایران آسیب دیدگی نفراتی چون یوسف کرمی و میثم باقری را از عوامل شکست این تیم در دیدار نهایی مسابقات جام جهانی 2009 باکو عنوان کرد و گفت برای انتخاب ترکیب تیم با مشکلاتی روبرو بوده است.

رضا مهماندوست، سرمربی تیم ملی تکواندو ایران در گفتگو با مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: برای رسیدن به موفقیت در مسابقات جام جهانی 2009 باکو زحمات زیادی را متحمل شدیم و با ارائه مبارزات زیبا تا مسابقه فینال با اقتدار پیش رفتیم اما حالا که این جام با ارزش را از دست داده‌ایم، فقط تاسف می خورم.

وی در مورد تغییر ندادن ترکیب تیم ملی تکواندو ایران در دیدار نهایی مسابقات جام جهانی 2009 باکو گفت: دستم خالی بود و نمی توانستم ترکیب تیم را تغییر بدهم. می خواستم از وجود میثم باقری و یوسف کرمی در ترکیب تیم برای رویارویی با ترکیه استفاده کنم اما هر دو آنها آسیب دیده بودند و توانایی حضور در میدان را نداشتند.

سرمربی تیم ملی در توضیح بیشتر این موضوع گفت: رقابت‌های جام جهانی در بالاترین سطح فنی تمام ادوار خود برگزار شد و در چنین مسابقات سطح بالایی آسیب دیدگی اجتناب ناپذیر است. میثم باقری از ناحیه مچ پا آسیب دیده و توان راه رفتن ندارد و یوسف هم در بازگشت به تهران باید عمل جراحی انجام دهد. به همین دلیل است که می گویم دستم خالی بود.

مهماندوست که سخت ناراحت بود در پایان تصریح کرد: احساس می کنم 20 سال پیرترشده ام و احساس خفگی می کنم. تمامی اعضای تیم زحمت خود را کشیدند اما شاید قسمت ما هم این بوده است. برای ما از فردا همه چیز از نو آغاز می شود و باید تلاش کنیم در دانمارک و مسابقات جهانی بهترین نتیجه را کسب کنیم.