دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر ووچينيچ در صدر فهرست خريد شياطين

اين روزها نام بازيكنان زيادي در ارتباط با منچستر يونايتد مطرح مي‌شود. مالكان باشگاه پس از فروش كريستيانو رونالدو به رئال مادريد بودجه درخور توجهي را در اختيار سرآلكس فرگوسن قرار داده‌اند. گفته مي‌شود يكي از اين بازيكنان مورد نظر شياطين سرخ ميركو ووچينيچ است.

به گزارش ايسنا، پر كردن جاي خالي مهاجم پرتغالي يونايتد، اولويت اول اين تيم به نظر مي‌رسد. پايگاه اينترنتي Calciomercato.com نوشت، سرآلكس فرگوسن مهاجمي را در نظر دارد كه بتواند در گوش‌ها خوب كار كند. «ميركو» مهاجم رم از چنين خصوصيتي برخوردار است و از همين رو بازيكن مورد علاقه فرگوسن است.

اين پايگاه به نقل از منبعي نزديك به باشگاه نوشت: بله اين درست است. ووچينيچ در صدر فهرست خريد ما قرار دارد. البته تاكنون هنوز هيچ پيشنهادي ارائه نشده است.

اين بازيكن 25 ساله اهل مونته نگرو كه در اين فصل در 27 مسابقه سري A يازده گل به ثمر رساند، در سال 2007 در ازاي 20 ميليون يورو از لچه راهي رم شد. اين مهاجم كه توانايي استفاده از هر 2 پايش را دارد، به تازگي قراردادش را با جيلاروسي تا سال 2013 تمديد كرد.

آن منبع نزديك ادامه داد: فكر نمي‌كنم رم اجازه بدهد بازيكنش در ازاي رقمي پايين از اين تيم جدا شود. به ويژه اينكه او قراردادش را به تازگي تمديد كرد. اما در فوتبال هيچ چيز روشن نيست.

در اين فاصله يكي از سخنگويان مالكوم گليزر، مالك منچستر يونايتد درباره شرايط رفتن رونالدو ابراز داشت: اين فرض كه منچستر به دليل بدهي‌هايش پيشنهاد فروش رونالدو را پذيرفت درست نيست. اين هرگز مطرح نبوده است. حقيقت آن است كه كريستيانو رونالدو پس از 6 سال خواهان ترك يونايتد بود. فرگوسن همچنان كنترل كامل را به تيمش دارد و حق دارد تمام تصميم‌هايي را كه به آن‌ها باور دارد بگيرد. تصميم‌هايي كه به منچستر يونايتد كمك كند. از اين به بعد هم اوضاع اين طور نخواهد بود. باشگاه در آينده هم تيم را تقويت خواهد كرد. هيچ چيز كه در چهار سال اخير رخ داد نمي‌تواند اين فرض را كه مالكان باشگاه ديگر نمي‌خواهند براي تيم هزينه كنند تقويت كند. يك گروه از بهترين بازيكنان برتر دنيا در سال‌هاي اخير به خدمت گرفته شدند و اين روند ادامه پيدا خواهد كرد.