دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پيرواني: مرد روزهاي سخت‌ايم

سرمربي تيم ملي فوتبال اميد ايران درباره‌ي ديدار چهارشنبه‌ي ايران برابر كره‌ي جنوبي گفت: بهتر است در دو نيمه تهاجمي بازي كنيم چرا كه نتيجه مساوي فايده‌ايي ندارد و بايد بازي را ببريم.

غلامحسين پيرواني در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به بازي روز چهارشنبه ايران و كره خاطرنشان كرد: به طور حتم، بازي ساده‌ايي نمي‌تواند باشد. ما در اين بازي محكوم به برد هستيم و با مساوي در صورتي كه بازي عربستان ـ كره شماي نيز مساوي شود، راه به جايي نمي‌بريم. در اين شرايط بايد با دو فوروارد حمله كنيم. در هر صورت بازيكنان ما مرد روزهاي سخت‌اند.

وي تاكيد كرد: كره تيم قدرتمندي است اما، امتيازي كه وجود دارد اين است كه كره براي اين بازي استرس ندارد. اميدوارم كادر فني ايران نيز با درايت استرس بازيكنان ما را از بين ببرند.

پيرواني در ادامه اظهار كرد: فكر مي‌كنيم بهترين شيوه بازي در دو نيمه حمله است. بايد تهاجمي بازي كنيم. در اين شرايط سيستم 4-4-2 (يك هافبك دفاعي و دوتا فوروارد) مي‌تواند پاسخگو باشد. بايد در يك سوم مياني پر تعداد باشيم. وقتي توپ را از دست مي‌دهم سيستم 4-5-1 را به كار ببريم اما، زماني كه توپ در دست ماست بايد به سيستم 4-4-2 برگرديم. ايران بايد بتواند زمان و فضا را از آنها بگيرد.

وي در پايان گفت: پيروزي بر كره دور از دسترس نيست. از طرفي بچه‌هاي ايران معمولا كارهاي غير ممكن انجام مي‌دهند از طرفي شرايط اين بازي با بازي استراليا متفاوت و ساده‌تر است. عربستان در مقابل كره جنوبي توانسته به تساوي برسد. اميدوارم كه چهارشنبه روز خوب بچه‌ها باشد و با اميد به خدا سه امتياز بازي را بدست بياوريم. حيف است كه ايران به جام جهاني نرود.