دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اجازه اخاذي از خانواده‌ها را نمي‌دهيم

رئيس آكادمي باشگاه استقلال در خصوص سودجويي فرصت طلبان از خانواده بازيكنان جوان هشدار داد.

مسعود معيني در گفت و گو با پايگاه خبري استقلال گفت: باشگاه اجازه نخواهد داد عده‌اي سودجو با اين ادعا كه بازيكنان رده‌هاي پايه‌اي را به استقلال را مي آورند از خانواده‌ها اخاذي كنند.

معيني تصريح كرد: متاسفانه مواردي ديده شده كه عده اي با معرفي خود به عنوان دوست يا همكار مربيان رده هاي پايه باشگاه هاي خوش نام و مطرح كشور به خانواده ها وعده مي دهند كه فرزندانشان را به عضويت آن تيم ها را درمي آورند و در مقابل از آنها مبالغي را طلب مي كنند اما استقلال اين شرايط را بر نمي تابد و به دلالان اجازه سودجويي نخواهد داد.

رئيس آكادمي استقلال در خصوص برگزاري تست هاي فني مرسوم پيش از آغاز فصل در تيم هاي پايه اي استقلال گفت: مربيان تيم هاي نوجوانان، جوانان و اميد استقلال موظفند خودشان بازيكنان شايسته را زير نظر داشته باشند و انتخاب كنند.

وي در مورد مربيان فصل آينده تيم هاي پايه استقلال عنوان كرد: نشستي با عليرضا منصوريان داشتم و قرار است طي روزهاي آتي هم گفت و گويي با واعظ آشتياني انجام دهم و پس از بررسي هاي كامل نسبت به تعيين مربيان تيم هاي پايه اي اقدام خواهيم كرد. هرچند كه بعيد مي دانم تغير و تحولات كلي را در اين زمينه شاهد باشيم به عنوان مثال كادر تيم جوانان كه با اين تيم به مقام قهرماني استان تهران رسيد به همراه اعضاي اين تيم در فصل آينده به عنوان تيم اميد استقلال معرفي خواهند شد و سعي مي كنيم با رفع نقاط ضعف اين تيم سال آينده در رده اميد هم تيمي شايسته راهي مسابقات كنيم.