دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر اختلاف نظر فدراسيون با پدرم دامن مرا نيز گرفت

دارنده مدال برنز پرش با نيزه بازي‌هاي آسيايي ماكائو گفت: اختلاف‌نظر مسئولان فدراسيون با پدرم به عنوان مسئول سابق كميته پرش‌ها، دامن مرا نيز گرفته است.

پندار شوقيان در گفت و گو با فارس، با اشاره به رقابت هاي جايزه بزرگ تهران اظهار داشت: ديگر انگيزه اي براي رقابت ندارم. مدتي است كه پرش با نيزه‌اي ها از حضور مربي خارجي بهره‌مند هستند؛ اما به هيچ عنوان از سوي فدراسيون از من براي شركت در اين اردوها دعوت به عمل نيامد.

وي افزود: پس از كسب مدال بازي هاي آسيايي ماكائو از سوي فدراسيون با بي مهري مواجه شده و حقوق من قطع شد. اختلاف نظر مسئولان فدراسيون با پدرم به عنوان مسئول سابق كميته پرش ها ظاهرا دامن مرا هم گرفته است.

نايب قهرمان پرش با نيزه ايران گفت: فصل گذشته بدون تيم باشگاهي ماندم و با وجود اين كه مي‌خواستم به شكل آزاد بپرم، اجازه ندادند و مرا از انجام رقابت محروم ساختند. فصل جاري نيز همين شرايط حاكم است، چرا كه تيمي براي عقد قرارداد وجود ندارد و در تلاش هستم با تيم هيات تهران راهي ليگ شوم.

شوقيان تصريح كرد: يك دووميداني كار هر قدر هم كه انگيزه و توان داشته باشد، نمي‌تواند بدون حضور در ميادين مسابقات و اردوهاي تداركاتي پيشرفتي داشته باشد.

دارنده مدال بازي هاي آسيايي ماكائو گفت: مي گويند كارشناسان متخصص در دووميداني در فدراسيون حضور دارند و بر امور اين رشته پايه نظارت دارند؛ اما اين طور نيست. همه براي حفظ موقعيت و منافع خود تلاش مي‌كنند. اين فدراسيون هيچ كمكي به من نكرده است و به هيچ عنوان هم نگران آينده اين رشته نيست.

شوقيان گفت: تنها تعداد معدودي از دووميداني كاران زير چتر حمايتي فدراسيون هستند و از امكانات به نسبت كم و زياد آن بهره مي‌برند؛ اما هيچكس تا به امروز نپرسيده است كه ركورددار جوانان پرش با نيزه ايران كه شاگرد من است، با چه شرايطي تمرين مي كند.

وي عنوان كرد: دووميداني نياز به كارشناسي منصفانه دارد. با شرايط فعلي نمي توان آينده روشني را براي اين رشته پايه متصور شد.