دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر انصاری‏فرد: به كار خود ادامه مي‌دهيم

عباس انصاري‌فرد ظهر امروز براي روشن شدن تكليف خود و عملكرد باشگاه پرسپوليس در چند روز گذشته به ديدار علي آبادي رفت و با او بحث و گفت و گو كرد. اين ديدار در سازمان تربيت بدني برگزار شد و انصاري فرد گزارش كاملي از وضعيت باشگاه و نحوه جذب سرمربي پرسپوليس به علي آبادي ارائه كرد.

وی پس از این در گفت و گو با فارس از موضعی تثبیت شده سخن گفت و اظهار داشت: به بازيكناني كه جذب كرده ايم اعتقاد داريم اما بنا به دلايلي مجبور هستيم تصميم هاي خود را تغيير دهيم. در اين راستا به احتمال فراوان امير حسين صادقي از پرسپوليس در روزهاي آينده جدا خواهد شد اما من به هواداران قول مي‌دهم كه بازيكني در سطح فني بالا جذب كنيم.

وي افزود: قرارداد ما با اشپتيم آرفي نيز كاملا مشخص است و بعيد مي دانم او به تيم ديگري برود البته شايد وسوسه شود اما با او مانند ديگر بازيكنان پرسپوليس قرارداد محكمي بسته ايم.
انصاري فرد در جواب اين سئوال كه آيا شما مديرعامل پرسپوليس هستيد يا خير؛ يادآور شد: فعلا من در باشگاه پرسپوليس حضور دارم و وظايفم را انجام مي دهم و تابع دستورات سازمان تربيت بدني هستم. سعي مي كنم تا روز آخر به وظيفه ام در باشگاه عمل كنم. هر تصميمي گرفته شود تابع آن هستم.

وي در خصوص سرمربي جديد پرسپوليس تاكيد كرد: انتخاب سرمربي پرسپوليس كار آساني نيست. ما 4 گزينه بسيار خوب در نظر داريم ولي فعلا نام آنها را اعلام نمي كنيم تا به توافق برسيم و دست برخي از سود جويان وسط نيايد. به احتمال بسيار فراوان تا پايان هفته سرمربي را انتخاب مي‌كنيم.

انصاري فرد اظهار داشت: قبل از انتخاب سرمربي؛ او تصميم مي‌گيرد كه با چه كادري كار مي‌كند و اصلا اين موضوع درست نيست كه من بخواهم از الان براي سرمربي آينده تعيين تكليف كنم و يا به او اعلام كنم كه حتما در كنار تو فردي كه مي گويم كار كند.

وي در خصوص مذاكره با سيد مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني و گونش؛ مربي تركيه اي گفت: گونش جز گزينه هاي ما نيست و اين خبر را من تكذيب مي كنم. با رحمتي و حسيني نيز هنوز مذاكره اي نداشته ايم. پس از بازي تيم ملي در خصوص جذب بازيكنان ملي پوش تصميم مي‌گيريم. خوشبختانه كميته فني روز گذشته جلسه خوبي برگزار كرد و سعي مي كنيم با ادامه دادن آن به هدف خود برسيم.

انصاري فرد در جواب اين سئوال كه آيا براي تيم بستن دير نشده است؛ خاطرنشان كرد: اتفاقاتي رخ داد كه كمي دچار مشكل شديم اما هنوز دير نشده و باقدرت به كار خود ادامه مي‌دهيم. من برنامه هاي بسيار خوبي براي اين تيم دارم كه اميدوارم بتوانم آنها را اجرايي كنم.