دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر تاج مدعی شد: عذرخواهی فیفا از ایران

نماینده فدراسیون بین المللی فوتبال در نشست هماهنگی قبل از دیدار تیم ملی برابر کره جنوبی از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران عذرخواهی کرد.

به گزارش مهر، جلسه هماهنگی قبل از دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی صبح امروز در محل هیل هیلتون شهر سئول با حضور نماینده فدراسیون بین المللی فوتبال – فیفا – ، نماینده داوری و ناظر بازی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سرپرستان و مسئولان دو تیم ایران و کره جنوبی برگزار شد.

مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که در این نشست حضور داشت در گفتگو با مهر ضمن اعلام خبر عذرخواهی نماینده فیفا از فوتبال ایران گفت: وی معتقد بود در بحث همزمان برگزار شدن دیدار تیم ملی ایران برابر کره جنوبی با دیدار عربستان و کره شمالی حق با فوتبال ایران است اما به دلیل برخی شرایط از جمله گرمای هوا و اختلاف ساعت زیاد پاسخ مثبت به این درخواست امکان پذیر نبود.

تاج ادامه داد: نماینده فیفا به صراحت اعلام کرد از نظر قوانین فوتبال و فیفا کاملا حق با ایران است اما به خاطر دلایلی که عنوان شد نمی توانستند با برگزاری دیدار همزمان ایران با کره جنوبی و عربستان با کره شمالی موافقت کنند.

در این نشست مشخص شد تیم ملی فوتبال ایران در دیدار روز چهارشنبه برابر کره جنوبی با پیراهن سفید به میدان خواهد رفت و کره جنوبی نیز قرمزپوش خواهد بود. این بازی ساعت 15:30 دقیقه فردا (چهارشنبه 27 خرداد) در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار خواهد شد.