دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر محصص: براي پيروزي مصمم هستيم

مشاور فني تيم ملي فوتبال ايران گفت: همه اعضاي تيم ملي براي پيروزي برابر كره جنوبي مصمم و باانگيزه هستند.

مرتضي محصص در گفت و گو با فارس به سئول تصريح كرد: تيم ملي در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و با توجه به آناليزي كه از روند تمرينات داشته ام، احساس مي كنم همه آنها براي كسب پيروزي مصمم هستند.

وي ادامه داد: علاوه بر ارتباط مطلوب بازيكنان با همديگر ميان كادر فني نيز تعامل بسيار خوبي حاكم شده و ارتباط مناسب بين افشين قطبي و منصور پورحيدري به شدت به انسجام تيمي افزوده است.

مشاور قطبي يادآور شد: براي مسابقه فردا برابر كره جنوبي خيلي خوشبين هستم. كره جنوبي تكليفش براي صعود به جام جهاني 2010 نهايي شده، اما كادر فني اين تيم همه نفرات اصلي را در اردو حفظ كرده و به نظرم آنها مي خواهند در قاره آسيا بازي حيثيتي را مقابل ما برگزار كنند. برخلاف عقايد بسياري بايد اعتراف كرد كه تيم هاي ملي كره جنوبي و ايران هميشه با جديت برابر هم بازي كرده اند و چهارشنبه بازي فشرده اي را شاهد خواهيم بود.

وي افزود: كره جنوبي هميشه برابر ما مشكل داشته و انسجام تيمي ايران مي تواند در اين ديدار خارج از خانه به كمك تيم ما بيايد.

محصص عنوان كرد: فكر مي كنم خبرنگاران اعزامي بهترين خبرها را در پايان ديدار با كره جنوبي از ورزشگاه جام جهاني سئول به كشور ارسال خواهند كرد و اميدوارم با پيروزي ما و تساوي ساير حريفان ما به طور مستقيم به آفريقاي جنوبي برويم.