دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر نبی قبل از بازی، داوری را وسط کشید

دبیر کل فدراسیون فوتبال با اشاره به انگیزه بالای بازیکنان تیم ملی برای شکست کره جنوبی و صعود به جام جهانی تاکید کرد: تیم ملی از هر نظر توان پیروزی مقابل کره حتی در خاک این کشور و مقابل تماشاگران حریف را دارد.

مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب به مهر افزود: سابقه دیدارهای ایران وکره جنوبی نشان می دهد هر زمان تیم ملی در شرایط روحی و انگیرشی بالاتری قرار داشته توانسته ایم کره جنوبی را با شکست های سنگین روبرو کنیم که پیروزی 6 بر 2 و 4 بر 3 در دو دوره جام ملتهای آسیا بیانگرهمین نکته است.

نبی با بیان اینکه خط دفاع کره جنوبی در طول مسابقات مقدماتی جام جهانی بسیار آسیب پذیرنشان داده و این می تواند برای بازیکنان تکنیکی ما خالق فرصت های ایده آلی باشد اظهار داشت: اگر چه کره جنوبی یک تیم حرفه ای است و از بازیکنان برجسته ای در سطح آسیا سود می برد اما خط دفاعی این تیم استحکام لازم را ندارد و اگر بتوانیم فوتبال با تدبیر و حساب شده ای را مقابل کره به نمایش بگذاریم، پیروزی مقابل این تیم غیر ممکن نیست.

وی در خصوص اینکه سرمربی تیم کره جنوبی عنوان کرده با تمام قدرت مقابل ایران صف آرایی خواهد کرد اظهار داشت : من بازی کره جنوبی مقابل عربستان را دیدم و تصورمی کنم عربستان می توانست در دقایق پایانی این دیدار کره جنوبی را با تمام ستارگانش شکست دهد. به نظرمن اگرکره جنوبی که صعودش به جام جهانی قطعی شده با تمام توان خود مقابل تیم ملی ظاهرشود، این امر انگیزه بازیکنان ما برای شکست این تیم مضاعف خواهد کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: تیم ملی با جنگندگی وعزم و اراده ای یکپارچه می تواند از این دیدار حساس امتیازلازم را برای صعود به جام جهانی بدست آورد و چنین روحیه ای هم اکنون در اردوی تیم ملی وجود دارد.

نبی در پایان با تاکید بر اینکه امیدوارم داور ژاپنی اصل بی طرفی را در این دیدار رعایت کند و تحت تاثیر تماشاگران و جو ورزشگاه قرار نگیرد اظهار داشت: امیدوارم در این مسابقه حساس با کم لطفی داور مسابقه روبرو نشویم و وی در قضاوت خود رعایت عدالت و انصاف را داشته باشد تا از بابت داوری این دیدار فوتبال ایران متضرر نشود.