دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر گزارش فيفا از ايران – كره جنوبي

پايگاه اينترنتي فدراسيون بين‌المللي فوتبال پيش از ديدار حساس تيم‌هاي ملي كره جنوبي و ايران از رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي نوشت: افشين قطبي اميدوار است در اين بازي حساس به پيروزي برسد.

به گزارش ايسنا، اين پايگاه اينترنتي در گزارشي با اشاره به واكنش رسانه‌ها درباره‌ي بازي‌هاي اخير تيم‌هاي ملي فوتبال كشورهاي آسيايي در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني، آورده است: پس از آن كه ايراني‌ها از دو بازي اخير خود چهار امتياز بدست آوردند اكنون اميدواري و آسودگي خاطر در اين تيم تا اندازه‌ي زيادي افزايش پيدا كرده است و آنها اميدوارند بتوانند از رقابت‌هاي انتخابي با موفقيت عبور كنند.

در ادامه‌ اين گزارش آمده است: ايراني‌ها با پيروزي خارج از خانه برابر كره جنوبي كه پيش از اين راهيابي‌اش به جام جهاني قطعي شده است، دست كم مي‌تواند مقام سوم گروه را با اطمينان از آن خود كند. البته تيم شرق ‌آسيا تاكنون در هيچ يك از بازي‌هاي خود شكست نخورده است، با اين حال افشين قطبي بسيار مصمم است كه اين بازي بي‌اندازه مهم را به هر قيمت ممكن ببرد. اميدواري او تا اندازه‌اي است كه ابراز داشته؛ اگر كسي وجود داشته باشد كه بتواند در كره جنوبي اين تيم را شكست دهد، آن فرد من هستم.