دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر داماد قبل از عروسي كشته شد

مرد ميانسال به خاطر اين‌كه دامادش حاضر نشد جشن عروسي برگزار كند ، با او مشاجره كرد و پس از قتل وي ، وقتي قصد فرار به يكي از محله‌هاي ملارد كرج را داشت از سوي مردم دستگير شد.

به گزارش «جام‌جم» ، ساعت 21 شامگاه 25 خرداد،‌ يكي از اهالي جاده ملارد كرج با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفت و از دستگيري متهم به قتلي از سوي اهالي محل خبر داد.

با گزارش اين موضوع به پليس، كارآگاهان جنايي اداره آگاهي استان تهران به همراه بازپرس رضايي، كشيك ويژه قتل كرج به محل حادثه عزيمت كردند و با هماهنگي وي جسد مرد جوان براي بررسي علت مرگ به پزشكي قانوني و مرد ميانسال متهم به قتل براي ادامه تحقيقات به اداره جنايي آگاهي استان تهران انتقال يافت و ماموران به تحقيق از شاهدان حادثه پرداختند كه معلوم شد، مرد ميانسال پس از مشاجره مرد جوان را با چاقو به قتل رسانده و پس از انداختن چاقو در خيابان قصد فرار از محل حادثه را داشته كه از سوي مردم دستگير شده است.

با انتقال مرد ميانسال به اداره جنايي آگاهي استان تهران، وي مورد بازجويي قرار گرفت و به قتل داماد جوانش اعتراف كرد.

اعتراف به قتل داماد

مرد متهم به قتل در اظهاراتش به پليس گفت: در كرمانشاه زندگي مي‌كنم و چندي قبل دخترم به عقد اين مرد درآمده و قرار بود پس از برگزاري جشن ازدواج در شهرستان براي ادامه زندگي به كرج بيايند، اما از چند ماه قبل داماد 21‌ ساله‌ام حاضر نبود جشن ازدواج خود را برگزار كند و همين موضوع باعث اختلاف 2 خانواده شده بود.

وي اضافه كرد: چند مرتبه با او صحبت كردم، اما او حرف‌هاي قبلي‌اش را تكرار مي‌كرد. از اين وضعيت خسته شدم و ديگر نمي‌دانستم در مقابل كنايه‌هاي خانواده و فاميل چگونه برخورد كنم.

متهم به قتل ادامه داد: شب حادثه از شهرستان كرمانشاه به كرج سفر كردم و به خانه دامادم رفتم اما خبري از او نشد. منتظر شدم تا شايد پس از ملاقات وي، بتوانم متقاعدش كنم براي دخترم جشن عروسي بگيرد.

در خيابان قدم مي‌زدم كه دامادم را ديدم. او را صدا زدم و خواستم با او صحبت كنم كه قبول نكرد و مشاجره بالا گرفت و گفت كه حاضر نيست براي دخترم عروسي بگيرد و ادامه داد اگر دخترم شرايط او را نمي‌پذيرد بهتر است از يكديگر جدا شوند. با شنيدن اين حرف‌ها عصباني شدم و با چاقويي كه در جيبم بود خواستم او را بترسانم اما بعد اين اتفاق افتاد و او جانش را از دست داد.

وي ادامه داد: از مرگ وي ناراحتم و باورم نمي‌شود كه اين حادثه را من رقم زده‌ام.

بنابر اين گزارش، متهم به قتل با قرار قانوني روانه بازداشتگاه پليس شد و تحقيقات تكميلي از وي ادامه دارد.