دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر دست نشان: حضورم در مشهد منتفی شد

سرمربی پیشین تیم‌های فوتبال مس کرمان و پگاه گیلان با بیان اینکه سفر عصر سه‌شنبه خود به مشهد را کنسل کرده، از استیل آذین به عنوان نخستین گزینه مربیگری‌اش در فصل آینده خبر داد.

نادر دست‌نشان در گفتگو با مهر، در مورد خبر سفر روز سه‌شنبه‌اش به مشهد برای عقد قرارداد با تیم فوتبال ابومسلم گفت: قرار بود به مشهد بروم اما فعلا این سفر کنسل شده زیرا طی صحبت‌هایی که با آقای هدایتی انجام دادم، قرار شد تا روز جمعه صبر کنم تا وضعیت باشگاه استیل آذین و خودم مشخص شود و پس از آن در مورد تداوم حضور یا ترک این باشگاه اظهار نظر کنم.

وی با بیان اینکه گزینه نخست مربیگری اش برای فصل آینده تیم استیل آذین است، در مورد اینکه چه شرایطی برای ادامه همکاری با این تیم دارد، اضافه کرد: شرط خاصی برای مسئولان این باشگاه نگذاشته ام. شرایطم خیلی عادی است زیرا می خواهم با استقلال، آرامش و امکانات لازم همکاری ام را با این تیم ادامه دهم.

سرمربی پیشین تیم‌ فوتبال استیل آذین در مورد احتمال حضور حبیب کاشانی و حمید استیلی در این باشگاه خاطرنشان کرد: فعلا آقای مهریزی مدیرعامل باشگاه است و من با ایشان هماهنگی‌های لازم را انجام می دهم. البته هنوز معلوم نیست آنها با چه سمتی می خواهند به باشگاه استیل آذین بیایند و درصورت عملی شدن آن، در این خصوص این موارد صحبت خواهم کرد.

دست‌نشان در پایان گفت: طبق آخرین مذاکراتی که با آقای هدایتی داشتم، قرار شد تا آخر هفته با بنده تسویه حساب شود، همچنین آنها قصد دارند برنامه ای برای جشن صعود تیم به لیگ برتر برپا کنند، اما من تنها تا جمعه صبر می کنم و پس از آن با تیم ابومسلم مذاکراتم را پیگیری می کنم.