دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پورمهدي: براي خدمت به مشهد آمدم

سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم مشهد گفت: براي خدمت به مشهد آمدم و اميدوارم تمام كساني كه در اين تيم كار كرده‌اند براي موفقيت ابومسلم در ليگ نهم به من كمك كنند.

ناصر پورمهدي كه امروز (چهارشنبه) پس از توافقات نهايي با مديران باشگاه ابومسلم سرمربي اين تيم در ليگ نهم شد، در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: گزينه‌هاي مختلفي براي حضور در اين تيم مطرح بود و سرانجام پس از مذاكراتي، امروز با مديريت باشگاه ابومسلم به توافق نهايي رسيده و قراردادمان را به ثبت رسانديم.

وي گفت: از تيم ابومسلم كه يك تيم مردمي و ريشه‌داري در فوتبال ايران است، شناخت لازم را دارم و اميدوارم بتوانم براي اين تيم در مسابقات آتي كار مفيدي انجام دهم تا ابومسلم بتواند در حد انتظار ظاهر شده و جايگاه خوبي بدست آورد. من از تمام كساني كه در سال‌هاي گذشته در اين تيم كار كرده و براي آن زحمت كشيده‌اند مي‌خواهم كه براي موفقيت ابومسلم در ليگ نهم به من كمك كنند.

پورمهدي درباره سوابق كاري‌اش نيز تصريح كرد: حدود دو سه سال در تيم ذوب‌آهن اصفهان مربيگري كردم و پس از آن چهار سال به عنوان مربي و سرمربي در تيم سپاهان اصفهان فعاليت داشتم و با اين تيم سابقه قهرماني در ليگ برتر و جام حذفي و همچنين حضور در ليگ قهرمانان آسيا را نيز دارم. همچنين دو سال هم سابقه كار در تيم پيكان دارم.

وي در پاسخ به سوالي مبني براي شرايط بازيكنان اين تيم و توافقاتي كه در اين زمينه با مديران باشگاه ابومسلم، گفت: هنوز هيچ توافق خاصي در اين زمينه نداشتيم و لحظاتي پيش تنها براي حضور خودم در اين تيم به توافق رسيده و قرارداد امضا كرديم.