دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر پورمهدي سرمربي ابومسلم شد

ناصر پورمهدي مربي اسبق تيم‌هاي فوتبال پيكان،‌ سپاهان و ذوب آهن اصفهان امروز پس از مذاكرات نهايي با حسين قاسمي‌ مدير عامل باشگاه ابومسلم خراسان براي مدت يك سال هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

قاسمي‌ در گفت و گو با ايسنا، با تاييد اين خبر گفت: پس از مذاكراتي كه با اين مربي داشتيم به توافق كامل با وي رسيديم. در مجموع اين مربي برنامه‌هاي خوبي براي هدايت هر چه بهتر ابومسلم ارايه كرد كه مورد توجه بود.

وي در ادامه افزود: پورمهدي پس از عقد قرارداد با ابومسلم اعلام كرد كه اين تيم از پتانسيل بسيار بالايي برخوردار است و من قول مي‌دهم اين تيم در ليگ فصل آينده جزو تيم‌هاي بالاي جدول باشد.

قاسمي ‌با انتقاد از نادر دست نشان به علت عمل نكردن به تعهداتش گفت:‌ دست نشان قرار بود سه شنبه براي امضاي قرارداد به مشهد سفر كند، باشگاه حتي كارهاي بليت سفر و رزرو هتل را انجام داده بود كه با سفر نكردن وي به مشهد عملا توافقات انجام شده منتفي شد.

مدير عامل باشگاه ابومسلم با ابراز رضايت از عقد قرارداد با پورمهدي گفت: او يكي از مدرسان مجرب كنفدراسيون فوتبال آسيا است و مي‌تواند علاوه بر هدايت تيم، آكادمي ‌باشگاه ابومسلم كه با اهداف بلند مدت قصد ايجاد آن را داريم به درستي به پيش ببرد.