دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عباس صمیمی کناره گیری کرد

عباس صمیمی قهرمان پرتاب دیسک ایران با ارسال نامه ای به فدراسیون دوومیدانی از مربیگری تیم ملی انصراف داد.

به گزارش مهر، عباس صمیمی قهرمان پرتاب دیسک ایران و آسیا در حالی روز سه شنبه نامه خود را مبنی برکناره گیری از مربیگری تیم ملی به فدراسیون دوومیدانی ارسال کرده است که تنها هشت ماه از قبول مسئولیت دو تن از پرتابگران تیم ملی به وی می گذرد. عمر مربیگری صمیمی در فدراسیون دوومیدانی در تیرماه سال 88 به هشت ماه و در تیم ملی دوومیدانی معلولین به 11 ماه می رسد.

عباس صمیمی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: بدلیل مشکلات شخصی و ادامه تحصیل به این جمع بندی رسیدم که کار مربیگری را کنار بگذارم و به تحصیل بپردازم.

وی افزود: بیشتر هدفم تحصیل در خارج از کشور است و در حال حاضر بدنبال حضور در امتحان تافل هستم اما چنانچه نتوانم وارد دانشگاه های خارج از کشور شوم در دانشگاه های داخل ادامه تحصیل خواهم داد.

صمیمی که هم اکنون در حال ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است، ادامه داد: هر چند برادران من در این مدت نتایج خوبی گرفته اند اما به این نتیجه رسیدم که مربیگری برای من زود است و می توانم با ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر شرایط بهتری را برای ادامه کار در دانشگاه ها و در کنار آن حضور حرفه ای تر در میدان مربیگری داشته باشم.

وی با تاکید بر اینکه تنها دلیل کناره گیری اش از مربیگری تیم ملی ادامه تحصیل است تصریح کرد: در شرایط فعلی حقوقی که از فدراسیون دریافت می کنم به نوعی ضرر محسوب می شود و قطعا ادامه این کار به سود من نخواهد بود.

قهرمان پرتاب دیسک کشورمان خاطرنشان کرد: متاسفانه در ایران ورزشکار، مربی و ورزش حرفه ای را نپذیرفته اند و مسائل حرفه ای ورزش جا نیفتاده است با این وضعیت ادامه کار کمی سخت است.

صمیمی با بیان اینکه به هیچ عنوان مربیگری تیم دوومیدانی جانبازان و معلولین را از دست نخواهد داد گفت: امیدوارم فدراسیون دوومیدانی ایران مربی خوبی را برای محمود و محمد صمیمی استخدام کند.