دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر عليزاده: پول رضايتنامه نمي‌دهم

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر باشگاه نام مرا در فهرست فروش قرار داده باشد، پولي بابت رضايتنامه نخواهم داد.

علي عليزاده در گفت و گو با فارس درباره اينكه براي فصل آينده چه تصميم گرفته است، اظهار داشت: اول بايد با باشگاه استقلال تسويه حساب كنم وسپس تصميم خود را خواهم گرفت.

وي در اين باره كه گفته مي شود در فهرست مازاد اين تيم قرار گرفته است عنوان كرد: چه در فهرست استقلال باشم چه نباشم، فصل آينده در اين تيم نخواهم بود، چون فصل گذشته سختي هاي زيادي را تحمل كردم.

اين بازيكن با اشاره به هواداران اين تيم عنوان كرد: از آنها ممنون هستم كه بهترين حمايت ها را از من كردند. فصل پيش آنها را اذيت كردم؛ ولي از من حمايت كردند.

عليزاده كه پيش از اين اعلام كرده بود مرفاوي به او اعتقاد دارد ادامه داد: هنوز هم اين اعتقاد را دارم؛ اما به هر حال او حرفه اي فكر كرده و امسال مرا نمي خواهد.

مهاجم استقلال كه يك فصل ديگر با اين تيم قرارداد دارد در مورد رضايتنامه خود اظهار داشت: اين باشگاه است كه مرا نمي خواهد و در نتيجه پولي هم بابت رضايتنامه هم نبايد بپردازم. نمي خواهم اتفاقي كه در زمان حضورم در پرسپوليس افتاد در استقلال تكرار شود.

وي با اشاره به جذب مهاجمان جديد در اين تيم گفت: اين خريدها نشان مي دهد كه مرا نمي خواهند و به همين دليل هم وقتي خودشان مرا در فهرست مازاد قرارداده اند بايد رضايتنامه ام را هم بدهند.

عليزاده تصريح كرد: از مسائل پيش آمده ناراحتم؛ اما نمي خواهم با حرف زدن پيشينه خود را ناديده بگيرم. از دو تيم تهراني و دو تيم شهرستاني پيشنهاد دارم و بعد از تسويه حساب تكليفم را روشن مي كنم.