دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر قطبي: برابر كره جنوبي با استرس و خستگي بازي كرديم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: برابر كره جنوبي با استرس و خستگي بازي كرديم.

به گزارش فارس، افشين قطبي پس از تساوي يك بر يك برابر كره جنوبي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از نتيجه راضي نيستيم. براي پيروزي آماده بوديم؛ اما نتوانستيم آن را كسب كنيم. خسته بوديم و با استرس بازي كرديم.

وي ادامه داد: بعد از گل اول، مسعود شجاعي يك فرصت عالي گلزني را از دست داد. اگر آن توپ گل مي‌شد، 2 بر صفر از حريف جلو مي‌افتاديم؛ اما پس از اين اتفاق، كره بر بازي مسلط شد. اميدوارم دو تيم كره شمالي و عربستان بازي جوانمردانه‌اي را ارائه كنند.

سرمربي تيم ملي ايران در مورد تعويض‌هاي‌ دير هنگامش گفت: مهدي مهدوي كيا و علي كريمي از نظر بدني تحليل رفته بودند. احساس كردم مي‌توانيم از سرعت آرش برهاني استفاده كنيم. در 12 روز 3 مسابقه انجام داديم و اين باعث خستگي بازيكنان شد. كريمي هم به دليل تحليل رفتن قواي بدنش، خوب دفاع نمي‌كرد كه او را تعويض كردم.

وي ادامه داد: عقب نشيني برابر كره جنوبي اشتباه بود؛ اما متاسفانه عقب رفتيم. مي‌خواستم با تعويض هايي كه انجام دادم، حفظ توپ كنيم.

افشين قطبي در مورد تفاوت كره جنوبي كنوني و تيمي كه وي در آن حضور داشت، گفت: اين تيم تلفيقي از جوانان و با تجربه‌ها است كه اكنون بازيكنانش تجربه بسيار بيشتري نسبت به گذشته پيدا كردند.