دسته‌ها
شال و روسری

خرید بازی کامپیوتر كفاشيان: دليلي براي استعفا نمي‌بينم

رييس فدراسيون فوتبال گفت: همه مردم ديدند كه تيم ملي براي صعود به جام جهاني تمام تلاش خود را كرد و اگر به جام جهاني هم صعود نكنيم، اتفاق خاصي نمي‌افتد.

علي كفاشيان در گفت‌وگو با ايسنا؛ پيرامون ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و كره جنوبي، اظهار كرد: بازي خوبي بود و ملي‌پوشان همه تمام سعي خود را براي كسب پيروزي انجام دادند. عملكرد بازيكنان و كادر فني قابل قبول بود اما متاسفانه مانند گذشته ما در نيمه پاياني مسابقه گل تساوي را دريافت كرديم. به هر حال كره جنوبي هم با تمام قوا به مصاف ما آمده‌ بود و بازي قدرتمندي به نمايش گذاشت.

وي افزود: فكر مي‌كنم همه ديدند كه تيم ملي براي صعود به جام جهاني تا چه حد تلاش كرد و واقعا اكنون كار از دست ما خارج شده و بايد منتظر نتيجه ديدار تيم‌هاي عربستان و كره شمالي بمانيم. معتقدم تمام اقدامات براي ايجاد شرايط بهتر براي تيم ملي فراهم شد و سيستم كار خود را انجام مي‌دهد بنابراين اگر نتوانيم به جام جهاني صعود كنيم اتفاق خاصي نمي‌افتد.

وي درباره حواشي كه پيش از اين مسابقه از اردوي تيم ملي شنيده مي‌شد، تصريح كرد: اگر اين مسايل به خاطر عدم پرداخت پاداش‌هاي بازيكنان باشد كه بايد بگويم پاداش تمام بازيكنان به مبلغ 8000 هزار دلار پيش از مسابقه پرداخت شده است و اگر حاشيه‌ي ديگر باشد از آن بي‌اطلاع هستم. وقتي با مسوولان تيم كه حاضر در اردو بودند صحبت مي‌كرديم آنها از وجود شرايطي خوبي و ايده‌آل در تيم ملي خبر مي‌دادند كه فكر نمي‌كنم مشكل خاصي بوجود آمده باشد.

كفاشيان در پاسخ به اين سوال كه اگر تيم ملي با توجه به نتيجه ديدار عربستان و كره شمالي، نتواند راهي مرحله پلي‌آف شود و از صعود به جام جهاني باز ماند، شما استعفا خواهيد داد گفت: پيش از اين هم هيچ بحثي درباره استعفاي من وجود نداشته و فشاري در اين زمينه روي من نبوده است. فكر مي‌كنم فدراسيون فوتبال وظايف خود را به خوبي انجام داده است و مديريت خوبي داشته، لذا من دليلي براي دادن استعفا حتي در صورت ناكامي تيم ملي در رسيدن به جام جهاني نمي‌بينم.

رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه آيا تيم ملي كنوني در دوره مديريت فعلي فدراسيون را بهتر از دوره‌هاي كنوني مي‌دانيد؟ گفت: صحبتي در اين زمينه ندارم و اكنون نمي‌توانم به زعم خود قياس دقيقي از سطح كيفي تيم ملي كنوني با اين تيم در دوره‌هاي قبل داشته باشم. بهتر است كارشناسان فوتبال در اين زمينه نظر دهند.

وي هم‌چنين درباره بستن مچ‌بندهاي سبز توسط برخي بازيكنان تيم ملي كه در بين دو نيمه، از دست‌شان باز شد توضيحي نداد و گفت: واقعا اين مساله را نمي‌دانم و اعلام مي‌كنم به عنوان رييس فدراسيون فوتبال كه هيچ تماسي براي بستن يا باز كردن مچ‌بندها با مسوولان همراه با تيم ملي نداشته‌ام.